Renault Megane II 1.6 16V

26

Renault Megane II 1.6 16V

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Posle godinu i po dana pregorela mi je leva sijalica. Razmisljam da zamenim i desnu i da stavim Osram COOL BLUE.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Ja sam imao NightBreaker i trajale mi dve nedelje. Od tada bezim od Osrama.



offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Meni su osram trajale zamenio sam ih za filips i ako su bile ispravne. Sta znam zadnjih nekoliko godina jednostavno mi se ne svidjaju, zato sam presao na filips.

Kupio sam i montirao philips eco vision. Narucio NIGHT GUIDE DOUBLE LIFE za kratka svetla i X-TREME POWER za duga svetla.

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Videcu i ja da, pre odlaska na odmor, zamenim sijalice nekim jacim. Ove Narva, koje sada imam, sasvim lepo rade.

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Jutros dok sam isao na posao pojavi mi se greska " auto wipers fault" service.

Narva bi trebalo po kvalitetu da je kao philips ali sa boljom/pristupacnijom cenom.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ni ja vise ne znam sta cu sa tim sijalicama. Ako ih za godinu dana nisam zamenio 7-8...

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

To je neka greska vezana za brisace. Da li rade? Mozda je samo neki bag. Probaj da skines klemu na neko vreme da resetujes kompjuter.

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2006
  • Poruke: 2381
  • Gde živiš: Trenutno nigde...

I meni na bmw-u pregorele bar 3-4 sijalice otkako sam ga kupio. Sada sam ubacio neke philipsove sijalice ali mi pokazuje gresku na boardu da su neispravne, a super funkcionishu! Bebee Dol

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Mozda ti to pokazuje zbog opora sijalice koji je manji nego kod onih koje si imao.

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2006
  • Poruke: 2381
  • Gde živiš: Trenutno nigde...

Ah, ne verujem da je do toga mada nije iskljucena ni ta opcija. Sijalice su kupljene na istom mestu kao i prethodne ali... Ovih dana cu ih zameniti novim pa videcu!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 992 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 5 sakrivenih i 931 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bigfoot, Borkanović, bounty hunters, brundo65, Bubili, Bubimir, darkojbn, djonsule, djuradj, Dorijan Grej, Duschi, esko_hz, Frunze, Georgius, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, JOntra, Klonfer83, knutveliki, Kriglord, kunktator, kybonacci, leopard83, Mi lao shu, Miki01, Miler88, mm1811, nenomir, nerislav2025, nixos, novator, nuke92, obsc, Outis, pein, ping15, Pururin, radionica1, Redred, scimitar19, Shinobi, simicnenadbg, ssekir75, starlights, Stoilkovic, tomo2, vazduh, vdeki, VJ, Vlada78, volimpivuvolimrakiju, WerWolf14, Zec, zgoljo, zlaya011