Pomoc neko, please

Pomoc neko, please

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2016
  • Poruke: 1

Ako ima neko ko moze da mi uradi ovu vezbu iz Engleskog, treba mi hitno. Pomozite neukoj curi u nevolji Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1952 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 1890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ba4e, bigbear, black venom, bobo85, bokicacar, boromir, BSD, C-Gun, cojapop, dejno, Djota1, doktor097, Dolinc, Duce, dukajov, Dzambas, Electron, Feller, fijufijukrozkapiju55, goran.vvv, igorpet, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Jaxupa, Jester, Jonbonjovi, JOntra, Još malo pa deda, kunktator, laurusri, Lucije Kvint, luka35, MadMike, Magistar78, Mićko, nelezele, Nemanja Opalić, neutrino, nisamBot, OKT, Panter, PlayerOne, raptorsi, SpaDej, stagezin, stokssone, tamno.nebo, tm, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, vladom6, wulfy, XBMC, Zec