Šta je prava, a šta poluprava?

Šta je prava, a šta poluprava?

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2016
  • Poruke: 1

Da li neko zna sta je prava,poluprava i duz? 3. sam razred?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2011
  • Poruke: 730

Jednostavnije od ovog mislim da ne može. Ima i crtež Very Happy
duž, prava, poluprava

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 5 sakrivenih i 767 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Apok, Asteker, awathorn, b_z_b, babble, bojcistv, boskelazo, Bosnjo, Cigi, coaa, cuvarkuca, Darko Jovanovic, dekan.m, Dimitrise93, djonsule, Dolinc, Duk011, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, elenemste, Feller, gaga23, Georgius, ginjica, Glavonja049, goxin, gregorxix, Igritelj, jon istvan, JOntra, Jose, Josef, kaskadija, kib, Krusarac, lord sir giga, Medojed, mercedesamg, miki69, milanstankovic087, Milometer, mladen.zovko, Moldovan, mustangkg, nikolakgbikola, niksa517, Orc, pisac12, proka89, radza1, Ray1973, Sharpshooter, Simulink11000, Smajser, Smor, Srky Boy, taomaster, Trpe Grozni, Tvrtko I, vdeki, vensla, vidra boy, Vlada78, Vojo06, zdrebac, ZetaMan, 79693, 800077