Trazi se programer...

Trazi se programer...

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2003
  • Poruke: 180
  • Gde živiš: Beograd

PROGRAMER, WEB DIZAJNER I OPERATER SA ISKUSTVOM POTREBNI. INFORMACIJE I PRIJAVA NA [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Halo oglasi


[mod note] Prvo, daj normalan naziv da se zna o cemu se radi.
Drugo nemoj koristiti iskljucivo velika slova.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MPenza 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Feb 2004
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Europe, Montenegro, Cetinje

Da ne živim u CG i da nisam zadovoljan primanjima, možda bih se i obratio sa zahtijevom za primanje na posao. Ispunjavam sve uslove (ne garantujem za ove psihofizičke). Automarket je velika firma, generalni partner i uvoznik za našu zemlju a sarađuje i uvozi i za zemlje iz regiona. Predpostavljam da su plate solidne.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1930 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 2 sakrivenih i 1910 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, benne, Bo96, goxin, ilegalni, K a s p e r, Kontrausluga, maksi007, Milan A. Nikolic, mileta4, nikolabb, oermigriro, opt1, redstar72, Superastro, Tas011, vidra1, vjetar