Prodaja revolvera, al' nisam plac'o porez

Prodaja revolvera, al' nisam plac'o porez

offline
  • XMAX 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Mar 2009
  • Poruke: 2

Hteo bih da prodam revolver osobi koja ima dozvolu ali imam problem, naime nikada nisam platio prez na oružje. Interesuje me da li postiji neki problem oko prodaje. Revolver je u mom vlasništvu od 1990. Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 745 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ben Roj, Botovac, Cicumile, Dannyboy, Deki Duga Devetka, Djokkinen, Duschi, GORDI, igorkozar83, Lazarus, Marko Marković, mm1811, Mrav Obrad, Prečanin30, SK66, veljko82, veljkovicdani, Zastava