Slanje SMS preko interneta free

Slanje SMS preko interneta free

offline
  • qds 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2015
  • Poruke: 483
  • Gde živiš: Negotin-Lopare

Zna li neko neki sajt za slanje SMS-a na telenor mrezu,jer koji god probam ne radi.Poruka ne dolazi?
Ako se ne sme ovde pisati,posaljite mi u inbox.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1111 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1086 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, avijacija, Bokiboks, BrcakRS, drimer, dzada, ivantheilic, Jaz, jon istvan, JOntra, Jose, kutija11, Lance Guest, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, mnn2, Posmatrac77OKB, repac, taomaster, uruk, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82