cookies na IE7

cookies na IE7

offline
  • Pridružio: 31 Maj 2007
  • Poruke: 76
  • Gde živiš: Paraćin

Kako da isključim kolačiće na internet exploreru 7?
Inače koristim firefox a ovaj mi treba za hotmail messenger



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

tools>internet options>privacy>




offline
  • Pridružio: 31 Maj 2007
  • Poruke: 76
  • Gde živiš: Paraćin

hvala,baš sam tupson

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2007
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Holandija

nisam je bas ljubiteklja ie7, najbolja mozilla

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 893 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 821 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, baltazar01, bavar357, belov, Bo96, Bobrock1, bojanM84, Boris90, Borski1977, Boskovic, Cicumile, curiosity, Dannyboy, DavidA, dejan1972, Djokislav, dule10savic, dunavzed, Džekson, El-Komadante, esko_hz, EVIDENTICAR, gregorxix, GT, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, milanpb, milbos, milenko crazy north, Milometer, nenad81, Nikoletina Bursac, nnovakis, obsc, OgnjenMitric, oldtimer, Panter, pein, Pekman, peradetlić, Permaldar, Petar25, radza1, RajkoB, SamoGledam, Sonic, svnedelja, synergia, Tribal, Tumansky, ujke, vaci, VNVK, x011, XBMC, YugoSlav, zbazin