Offtopic na link....

103

Offtopic na link....

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovo je od onih postova koji te slatko nasmeju. Hajde što piše na majici :''Proizvedeno u Srbiju'' (Made in Vlasotince otprilike Laughing), međutim meni je žešći komentar...:''Al stvarno nije loša'' Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

LOL



offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

LOL

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Sagacity :: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovo je od onih postova koji te slatko nasmeju. Hajde što piše na majici :''Proizvedeno u Srbiju'' (Made in Vlasotince otprilike Laughing), međutim meni je žešći komentar...:''Al stvarno nije loša'' Laughing
Ал' стварно... да сам знао, па да сам узео још коју, а не само две... тек после сам приметио натпис на етикетама LOL

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

''kvlitet bate'' Mr. Green
Ja bih na toj etiketi videla prvo znak sa peglom (da li se pegla) Laughing to je prvo što gledam a onda i sirovinski sastav. Ovo ''Proizvedeno u Srbiju'' verujem da ne bih ni primetila. Moram priznati da si detaljniji...Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ja to gledam jednostavnije, ako se gužva, pegla se. Laughing
80% odeće mi je pamučno... 20% se ne gužva. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

E da, ali prvo malo ''zgužvam rukom'' da vidim kako se ponaša. Pa onda oni znakovi.
E jest ovaj mali Ivanče....ništa mu ne promakne...Laughing

Ja radim, i pišem na brzinu. Nemam kad da analiziram k'o neki... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Dva ekrana, na jednom forum, na drugom posao, jednim okom čitam, drugo nadgleda posao. Mr. Green
Mozak ne koristim ni za jedno, tako da mogu da razmišljam o hrani. LOL

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Mozak ne koristi, jer gleda kakve slike RJ kači Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ne smem na poslu. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 698 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 4 sakrivenih i 615 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, annon, Atomski čoban, awathorn, bankulen, Bobanzd, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, BSD, Bumbo, cakija, coaaco, CORDEIRO, crazydkure, Despot Đurađ, Dioniss, dmrdc, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, Guster25, Hans Gajger, HrcAk47, Jager715510, JK, komenski, ladro, Laluvr, luka35, m94j, Marko00, medaTT, MGBRBG, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, Milos ZA, Mis uz pusku, Mićko, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, Nomica, Panter, Promising0, raster12, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Shilok, Sky diver 29, Slingshot, Smor, Sone0883, Srky Boy, stingD, t.mile, tajvankanasta, tooljan, Tumansky, vazduh, VekiJ, Vlada78, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge