Ono kad ...

130

Ono kad ...

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

... ono kada listas forum Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • -
  • Sanjar
  • Pridružio: 09 Jul 2010
  • Poruke: 2485
  • Gde živiš: u prostoru između dva tona u dobrom riff-u

Ono kada čekaš da ti mentor odgovori a ona odugovlači ko da ne zna kada je rok za predaju Confused



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ono kad se sudare BMW X6 i raspala Golf dvojka, a kriv BMW LOL

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ono kad nastaviš članak davno započeti članak Very Happy
Ono kad ne možeš da se setiš šta je "pesnik" hteo da kaže pre dva meseca GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

...ono kad se posvadjas sa saradnicom


...ono kad stalno zoves nekog,a on postavio šugavog Tutu da se javlja Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ono kad ne znaš kako da se postaviš Confused

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Napisano: 06 Mar 2013 17:53

... ono kad osecas unnamed feeling
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 06 Mar 2013 18:29

... ono kad cekas Godoa.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2008
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: na putu za jedno ostrvo

Melody ::Ono kada čekaš da ti mentor odgovori a ona odugovlači ko da ne zna kada je rok za predaju Confused
...ono kad je srednjoškolka, a rekla je mentor Poljubac

mpman ::Ono kad ne znaš kako da se postaviš Confused
...ono kad ne znam da li je ovo pitanje
...ono kad ću da dam odgovor
ponašati se onako kako osećaš; tako si najsigurniji.

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Ono kad slusas muziku na sluske, pijes jogurt, i upadne ti slusalica u jogurt LOL I sad mi slusalica ne radi Sad

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Einmana ::...ono kad se posvadjas sa saradnicom


uuuuuu a cat fight. Mr. Green Love it.
LOL LOL

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 8 sakrivenih i 993 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Areal84, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Citalac, Comyymoc, cyprus, dane007, darcaud, Denaya, Djota1, drale12, dule10savic, Dzuki, elenemste, esko_hz, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, Georgius, glados, Goxy1, HogarStrashni, Ikica977, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kibihrchak, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, mačković, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, niksa517, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, S-lash, sap, Sharpshooter, Sirius, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, styg, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanasko95, vathra, Veless, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin