Ono kad ...

242

Ono kad ...

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Nije loše --- ali je previše alternativno Razz

Ovo kad te u'vati ne puštaš se Smile





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ono kad krenes devojci da "uzimas" broj mobilnog a sugavi android zabagovao najstrasnije i ne reaguje ni na sta GUZ - Glavom U Zid



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

m4rk0 ::Ono kad krenes devojci da "uzimas" broj mobilnog a sugavi android zabagovao najstrasnije i ne reaguje ni na sta GUZ - Glavom U Zid

Izvadiš svoju vizitku i daš dotičnoj, ako je dobro dizajnirana oprostiće ti Mr. Green LOL

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ono kad neko napiše hiljade i hiljade statusa na fb-u protiv Cece
Ono kad isti taj kaže da će ići na njen koncert Shocked
Ono kad... Shocked

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2009
  • Poruke: 59

Srki94 ::
Izvadiš svoju vizitku i daš dotičnoj, ako je dobro dizajnirana oprostiće ti Mr. Green LOL


Ko da bude dobro dizajniran, vizitka ili ona? LOL

offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

Srki94 ::Izvadiš svoju vizitku i daš dotičnoj, ako je dobro dizajnirana oprostiće ti Mr. Green LOL
Nego ne znam šta bih napisao na vizit karti. Možda da sam neki veliki dr.mr. LOL

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2009
  • Poruke: 59

Napises: Ovo sam ja, a ko si ti? LOL

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 644

Ono kad polako izmiče i ovaj dan
Ono kad sam sada došla kući
Ono kad je tek sada lepo napolju
Ono kad smo bili u kafiću i pili cedjenu narandžu
Ono kad mi se sprava a žao mi...
Ono kad mi se čini da u ovoj temi nisam bila čitavu večnost
Ono kad, znam da nije tako ali što kaže Djoka... volem!

offline
  • Maja
  • Pridružio: 09 Maj 2013
  • Poruke: 329
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 28 Jul 2013 9:31

Ono kad "Ko večera vino, doručkuje vodu."

Dopuna: 28 Jul 2013 9:37

I ono kad prospeš to isto vino po novoj beloj majici i celo veče pokušavaš da skineš fleku. -.-

Dopuna: 28 Jul 2013 9:44

Melody ::
Mene je u'vatila ova pesma by The Pretty Reckless...



Btw, po meni najbolja verzija te pesme.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

pcelica.m ::Ono kad "Ko večera vino, doručkuje vodu."

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 960 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, aleph_one, ArchaBasha, Arsenije, berste23, bladesu, bojan313, bojan_t, Cicumile, Comyymoc, darkkran, Denaya, Desmond, Djokislav, Djota1, Dolinc, doom83, draganca, Flanker-G, Foxdie, Gheljda, goxin, Helket, hellenic, HrcAk47, igorkozar83, jarovitt, Jozo74, K a s p e r, Manjane, Marko Marković, marko.markovic, markolopin, mat, milanpb, Milometer, Milos1987, mir, Mrav Obrad, mrm, NeutrinoSRB, Novakomp, novator, nuke92, Oscar2, Panter, Petar25, PITT, RD84, redakzver, rovac, S-G, sap, sarma, Semberija, sicer2012, Sir Budimir, skok, Stanislav1970, starlights, Stoilkovic, suton, Tanjagre, Tas011, tubular, uruk, veljko82, voja64, yrraf, zemljanin, zmajbre, Zrcalo, Žukov