Ono kad ...

32

Ono kad ...

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

... ono kad se nikad nisam druzio sa takvima smešak



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Stefan Vujadinovic
  • Pridružio: 26 Dec 2011
  • Poruke: 214
  • Gde živiš: Resnik City

... ono kad na Medieval TW osvajas sve do Antioha i Jerusalima i posle 3 kruga upadnes u minus Sad .



offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

Ono kad mrzis ulizice Twisted Evil

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

... ono kad sale seta na opasnoj ivici Mr. Green

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Ono kada neko pozvoni na vrata, ti otvoriš i oni (opet) pitaju ima li koga starijeg Neutral


Ma ... Mr. Green

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Ono kada preživiš još jedan smak sveta Mr. Green

Have you heard what they said on the news today
Have you heard what is coming to us all?
That the world as we know it will be coming to an end
Have you heard, have you heard?

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

... ono kad Neprimetna postavi smajli Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

gde, kad, koji? Shocked

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

- Ono kad se osecas super kad pomognes nekome. smešak
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 23 Dec 2012 19:15

Ono kad nemožeš da se setiš imena pesme a sluša ti se Crying or Very sad

Dopuna: 23 Dec 2012 19:20

Ono kad ti se upali sijalica

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 974 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 10 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aca018, Arsenije, blue, bojcistv, BtR-45, bukefal, Cirkon, Colt D, curiosity, DonRumataEstorski, drimer, DrNeoCortex, Electron, Frunze, Georgius, goran.vvv, Incognito, IpMan, Jaz, kalens021, kaput21, kNikS, Kruger, kunktator, Leonov, limeni, Magarac, mercedesamg, Milan Miscevic, mile.ilic75, mile79, Milometer, Milos ZA, Mirage 2000N, MrNo, mrvica78, nelezele, nemkea71, nikolapetkovic, nixos, novator, Papadubi, proka89, Qvazimodo, rakivan, raster12, ruma, S-G, sap, Smiljkovich, Srki98, Srky Boy, stegonosa, strn, suponik, Tas011, Tihi86, Tila Painen, Tvrtko I, Vlada78, vrgudinac, YU-UKI, Zoran1959, Zrcalo, Zukov, Đurđevdan, 79693