|
Poslao: 29 Dec 2012 19:38
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
Ono kada nisi ti taj koji inicira sex
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2012 11:39
|
offline
- Pridružio: 15 Apr 2011
- Poruke: 572
|
Ono kad ti se zaključa glupi mejl jer ne možeš da se setiš šta si napisao na pitanje gde si proveo medeni mesec
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2012 17:13
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Gledaš nasumičan video klip o pregledu osmice na YT-u, i vidiš lika koji priča totalno uvereno da je Windows 8 u suštini samo novi start meni i jedna ikonica u explorer-u a kao negativnu stranu navodi nepostojanje menija, ništa drugo samo ove dve stavke. *lupam se u čelo smajli
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|