Ono kad ...

65

Ono kad ...

offline
  • Biljana
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 2496

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

... danas sam u fazonu...




Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

... Klinka pokaže srednji prs';



offline
  • Biljana
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 2496

Ono kad napišeš svoj prvi članak Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Bravo klinka,napokon si odrasla Mr. Green Mr. Green

Svaka cast Ziveli

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Napisano: 23 Jan 2013 20:51

KlinkaPalacinka ::Ono kad napišeš svoj prvi članak Mr. Green

Ono kad ti je drago da je i Klinka napisala jedan clanak. Smajli


Zagrljaj Zagrljaj Ziveli

Dopuna: 23 Jan 2013 20:51

Kad ce sledeci? Mr. Green
LOL

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Ono kad kažu "naša deca".
Ono kad ja nisam njihovo dete ... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 477

Ono kad smatras da bi Peca trebao da dozvoli Mcrule-tu da lajkuje i sam sebi, pa tako postane clan koji je apsolutno svakom lajkovao Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Conte7 ::Ono kad smatras da bi Peca trebao da dozvoli Mcrule-tu da lajkuje i sam sebi, pa tako postane clan koji je apsolutno svakom lajkovao Mr. Green

ko kaže da već nije Wink

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Conte7 ::Ono kad smatras da bi Peca trebao da dozvoli Mcrule-tu da lajkuje i sam sebi, pa tako postane clan koji je apsolutno svakom lajkovao Mr. Green

... Ono kad si to vec uradio [Ali ozbiljno Wink ]
... Ono kad ne zeli to vise nikada. Mr. Green
... Ono kad nema poente lajkovati svoj post. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

..ono kad svima kažeš: laku noć

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2191 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 2101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 4fat, 6.5lapua, ALEXV, alternator, aramis s, Atomski čoban, Avalon015, Ba4e, Bbbggg1979, Bgorando, Blair, Bo96, Bojan198527, BtR-45, C-Gun, Ca6otep, Chainsaw, Cirkon, cojapop, cvrle312, DeerHunter, dejankm, DENIRO, Despot Đurađ, dolinalima, drimer, DrMrPr, dzada, ekser222, Electron, EXIT78, Ice, iceburn, Igritelj, ivan_8282, K a s p e r, K-1A, Karaula, Kobrim, kori, kovac9mm, kybonacci, loon123, lukac, mat, metallac777, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, mkukoleca, nenad81, Oscar2, Papadubi, pein, precan, proka89, rakivan, raptorsi, Ripanjac, Sale0501, Sami_1ali, sickmouse, Sirius, sistem22, Spinosa, Srle993, suponik, svnedelja, The Boss, tomo2, ujke, vidra boy, Vlada1389, Vladimir90, Volfero, Vrač, XBMC, zeka013, zlatkoa987, zokizemun