Ono kad ...

707

Ono kad ...

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

... će ti počistiti spam LOL



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Napisano: 29 Jan 2019 16:24

Filodendron ::Moj jedan kolega sa faksa u pidžami izlazio u grad Mr. Green Suvi genijalac. Sada je u Holandiji, vrhunski programer.
Eto koliko ga bolela patka i za komšije i za sve.
Moj drugar studirao u Subotici (Szabatka varoš) i zapio se sa drugarima. Nešto se kladili i ko izgubi, mora go (nag) da trči oko zgrade. Naravno, drug moj izgubio i krene, ko od majke rođen. Baš tad naiđe policija i zaustave ga. On stoji... Kažu mu da se legitimiše, dokumenta... A on "pa odakle da vam ih izvadim?" LOL Posle im ispričao šta je u pitanju i pustili ga, ali trk nazad u stan!!! Ima gi raznih kako se "oblače". Bože, i ja se ko zna sa kime družim... Bebee Dol Very Happy

Još sam ja i dobar ispao... Mr. Green

Imam kolege, rade kao predstavnici za farmaceutske kuće, uvek su tip-top doterani. A i ja kad je neki kongres, simpozijum i sl. Ali ovako svaki dan, baš i ne. Mada leti nosim stalno košulje kratkih rukava. Iskreno, zimi, stalno se otvaraju vrata, bilo bi mi malo ladno...

Dopuna: 29 Jan 2019 16:27

Aaaaa, ovaj pobeđuje na Evrosongu 100%!!! GUZ - Glavom U Zid LOL Jeste videli "ovo"!? Shocked



offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548

... niste zanimljivi otkad ste izmenili avatare, sad više ne znam ko je ko... Bebee Dol
(zato što imate imate budibogsnama nick-ove razlikujem vas po bojama na avataru. Mr. Green )

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

... mi je baš dobar avatar. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Skywhaler ::Марко, да ли је и она фотографија залеђеног језера настала том приликом? Знам да си коментарисао да си залутао кад је настала та фотка, али признај да ниједно лутање није било као оне године у Срему... Mr. Green

Jeste. Zalutao sam. Našao sam se na suprotnoj strani jezera i umesto da sam išao duž dve prave ulice, ja sam prošao kroz industrijski blok, prešao reku dva puta, prošao pored zaleđenog jezera i izašao sa zadnje strane zgrade Mr. Green

Lutanje u Sremu mi je posebno drago i rado bih ga, za razliku od ovog, ponovio. Ali samo i isključivo u istim uslovima u istom društvu smešak

Ono kad dugo neću zaboraviti trenutak kada smo prošli neki zabačeni vinograd i izašli na manje-više čistinu. Priđoh 'ivici' padine, a ono puca pogled u beskraj. Okrenem se i kažem: Vidiš ono tamo? E, to je Rumunija! Mr. Green

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Napisano: 29 Jan 2019 20:05

mpman ::Okrenem se i kažem: Vidiš ono tamo? E, to je Rumunija! Mr. GreenDa ti nije zasmetao Vršački breg? Koja su tri najveća brda u Vojvodini?
1) Vršački breg
2) Fruška gora
3) krtičnjak
Mr. Green

To kad se okreneš prema Madžarskoj, ondak puca pogled sve do Alpa ili Visokih Tatri. A i tu se već Zemlja zaokrugli, pa nazireš samo vrhove. Okolo su prepreke. Da nema Fruške gore vido bih Avalski toranj...

Dopuna: 29 Jan 2019 20:12

Lulubi ::... niste zanimljivi otkad ste izmenili avatare, sad više ne znam ko je ko... Bebee Dol
(zato što imate imate budibogsnama nick-ove razlikujem vas po bojama na avataru. Mr. Green )
Mi muškarci smo daltonisti. Ali Lulika, ja bih te prepoznao da promeniš boju laka na noktićima na tvom avataru. Embarassed

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Lulubi ::... niste zanimljivi otkad ste izmenili avatare, sad više ne znam ko je ko... Bebee Dol
(zato što imate imate budibogsnama nick-ove razlikujem vas po bojama na avataru. Mr. Green )


Pa da Mr. Green
Filodendron još i "najsrpskije" zvuči Mr. Green

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Lulubi ::... niste zanimljivi otkad ste izmenili avatare, sad više ne znam ko je ko... Bebee Dol
(zato što imate imate budibogsnama nick-ove razlikujem vas po bojama na avataru. Mr. Green )
... да ја онда вратим стари? Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586




Moj prijedlog Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Samo lopata fali pored i pravi grb udarnika. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2877 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 10 sakrivenih i 2758 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Antoni S, Bgorando, bobor, bojan_t, bojcistv, boromir, Boskovic, branko7, BrusLi, carinko, Cicumile, cikadeda, coaaco, cojapop, Deki Duga Devetka, Denaya, desmeki, djboj, dnevnasoba, Doc, doktor097, Dorijan Grej, Dovla 1980, Dragacevac, DrNeoCortex, dule10savic, dusanobr, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, g_g, Georgius, Glavonja049, Great White, Halabit, Hitri, howyesno, Iskander, ivica976, jarovitt, Jozo74, Južnjak, K a s p e r, kalens021, Khaless, kinderpingvin, kinez88, klepesina, kolle.the.kid, kybonacci, Lep1na, louderik, M74AB3, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, Medojed, mercedesamg, Miki281, mikoyan21, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, moldway, Momiroquai79, nebkv, Nepopravljivi, nuke92, ObelixSRB, Orijen, Oscar, pein, peradetlić, Piani Jazzer, S-lash, sajorg, Sale0501, Sass Drake, Shilok, Sirius, sonico, Srna, Stanlio, StefanNBG90, StrahinjicOgnjen, suton, t.e.m.p.l.a.r., TangoSix, Tas011, theNedjeljko, Titan, tomigun, trajkoni018, v82, VBoss, Velibor Radoja, Vlada78, vobo, vpetrovic, vrgudinac, YugoSlav, Đurđevdan