Priča mi se

10

Priča mi se

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Moze, s' firmom Krtic Mr. Green
Bilo koje sem Lava. Smile
A ti Einmana, ti ponesi ... hm ... ne znam sada sta bi mogla ... Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Einmana ::Šta ja da nosim? Very Happy

donesi sebe, bice dovoljno Wink



offline
  • Pridružio: 09 Okt 2010
  • Poruke: 679
  • Gde živiš: Kragujevac

mpman ::zoranzota ::A šta ja da ponesem? Embarassed

a ko ce film da ponese?

Ja nemam neki izbor. I ono što sam imao to sa razdavao. Sad

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

E mogli bi stvarnom nije losa ideja ,samo negde javno da nesmaramo mpman a kuci injegove.

Imam ja filmova koiko vam volja.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

zoranzota ::Einmana ::A ja!Hocu i ja kiflice,palačinke,sok...a jel ima čokolade? Mr. Green
Šta ja da nosim? Very Happy

Evo! Ja donosim čokoladu.
Ti Einmana ne moraš ništa doneti.
Samo kasnije pospremi. Smile


Moze Mr. Green
A da ja ipak nešto ponesem donesem odnesem Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

iznajmimo sprat u nekom hotelu...

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Napisano: 10 Okt 2011 17:03

Odo ja cujemo se kasnije.

Dopuna: 10 Okt 2011 17:04

mpman ::iznajmimo sprat u nekom hotelu...

E moze .

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

Cerberus ::Napisano: 10 Okt 2011 17:03

Odo ja cujemo se kasnije.

Dopuna: 10 Okt 2011 17:04

mpman ::iznajmimo sprat u nekom hotelu...

E moze .

Gde ces sad? Shocked
Sad cemo da pevamo Shocked

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Cerberus ::mpman ::iznajmimo sprat u nekom hotelu...

E moze .



samo da nas ne izbace iz hotela

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Pevanje mi je profesija ozbiljno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 998 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 10 sakrivenih i 882 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, ALEXV, Andrija357, Ares12356, Baždaranac, Bbbggg1979, bojan_t, boromir, bpop, Bubimir, carinko, cemix, Chainsaw, cikadeda, darcaud, Dare, DeerHunter, denisnapast2015, desmeki, Djokkinen, djonsule, Djota1, Drugsparrow, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, Giskard, gobrad, goran.vvv, Helket, iceburn, igorkozar83, Ivoo, Jecmendo, Jester, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, KUZMAR, Lep1na, lima, ljiljak, Malahit, mat, maxim_von_burdengate, mačković, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milanpetkovicv, milbos, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, Mitch22, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, nixos, pablojepao, paja69, Papadubi, Petarvu, pirke96, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, repac, Rok A Bit, rovac, royst33, ruma, S-G, samojednoimeznam, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, Shinobi, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, spalev, Spinosa, srđan, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vedko, Veless, veljkovicdani, vidra boy, xAlex2, Zdenko, 223223