Prvo sto uradite kad udjete na forum

2

Prvo sto uradite kad udjete na forum

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Mr. Green

Moze.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ja kad dođem na forum uvek krećem sa čitanjem od dna foruma. Mr. Green



offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

vasa.93 ::Ja kad dođem na forum uvek krećem sa čitanjem od dna foruma. Mr. Green

Pa jeste,nekad je bolje da se krene sa dna...ka gore Mr. Green

offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

Pogledam forum Ishrana,teretana da vidim ima li sta novo.
Poslije toga odem do sakrivenih foruma da vidim radi li ko sta novo Mr. Green
Onda odem u pricaonicu i pogledam sve teme.

Kada zavrsim sa opstim dijelom odem do military dijela i vidim sta se radi u kasarnoj Very Happy

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Prvo sto uradim jeste da otvorim sekciju za odrasle.




Oh wait....

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Suzdrzavaj se....

offline
  • Florenc ;)
  • Pridružio: 09 Nov 2012
  • Poruke: 11
  • Gde živiš: Vojvodina

....odmah se spustim,brzom brzinom u pričaonicu..sve ostalo preskočim.
Dođem da se igram

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

~ postavim neku pesmu koju slušam dok;

1 .pregledam teme u kojima sam učastvovala
2. pregledam teme iz Opšteg dela u kojima nisam pisala
3. pregledam blogove
4. pogledam šta ima novo u Pričaonici
5. obavezno ostavim par poruka
I to je to.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 644

Prvo pričaonica...
Zatim poezija...
Sledi muzika...
Pa tako redom , i gde god imam šta da napišem to i uradim !

offline
  • Pridružio: 29 Nov 2012
  • Poruke: 370

Prvo se prekrstim... pa onda krenem da vidim šta se novo kuva. LOL Onda redom, ali prvo interesantne stvari, bar meni, slikarstvo, gastronomija, medicina, pričaonica, psihologija, filozofija i muzika, sve što ima veze sa nostalgijom... na neki način. Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 806 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 8 sakrivenih i 703 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, Blair, bojan313, bojan_t, bojank, BORUTUS, bunker, celt, Crazzer, DeerHunter, dexteroza, dj.ape, djonsule, djuradj, dmitarche, dolinalima, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Foxdie, goran.vvv, Halabit, Hans Gajger, helen1, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, Jeremija98, JimmyNapoli, JOntra, Jozo74, kreker, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mickey12345, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, mishkooo, mladen.zovko, Naj-Turs, nelezele, nenomir, nenooo, Nikola93., nikolapetkovic, nnovakis, nuke92, oldtimer, pein, Polifon, Radula, read-only, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, sparkie, ssekir75, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomo2, Tribal, VanZan, vidra1, Volkcho, vrgudinac, Zastava, ZlatniRez, Zmajac, Zoran1959, Đurđevdan