Trenutno stanje/ misli/ aktivnosti/ osecanja/ secanja...

264

Trenutno stanje/ misli/ aktivnosti/ osecanja/ secanja...

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

mpman ::pazi koga biraš za prijatelja smešak ali moraš znati da i ti moraš biti prijatelj Wink
za tebe jedan lep prilog [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Odoh u Kikindu Very Happy



offline
  • magna86  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 21 Jun 2008
  • Poruke: 6104

Ja trenutno razmisljam o nekoj koleginici i pitam se...
Hoce li i ona biti 'tamo' ?

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2006
  • Poruke: 322

Razmisljam o tome koliko ima pokvarenih devojaka.
Dobro je, barem su me podsetile (na nekim manje vaznim stvarima) da nisu svi ljudi dobronamerni, a dobice one od nekog drugog Mr. Green

offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

Krecem u 5:20.Kako se dici?

btw,sjutra je drzavno prvenstvo.
Uz Boziju pomoc idem da pokazem sta znam.

Ziveli

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Pitam se zašto nekim smajlijima nije obezbeđena kapica za zimu.

Npr. njemu ----> smešak

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

g0c47777 ::Pitam se zašto nekim smajlijima nije obezbeđena kapica za zimu.

Npr. njemu ----> smešak


: )))

On se smeje, Njemu nije 'ladno : ))

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

zato što je lep i bez kapice smešak

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

g0c47777 ::Pitam se zašto nekim smajlijima nije obezbeđena kapica za zimu.

Npr. njemu ----> smešak
Evo, obukosmo i njega.

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

@Neprimetna

Manje više, svi su oni nasmejani. Al' kad se uozbilje pa ih ušine, biće kasno ... Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1306 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 1244 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, advokat84, aleksandar11332, Apok, batana, BB, blankspace, C-Gun, cifra, Cigi, deki1001, Demi87, Djota1, Doc, DS01, dushan, glados, Gradjanin, Insan, Jeremija98, kaisarevic1, Kajzer Soze, kozhedub, Kruger, kunktator, Leteća Krofna, lord sir giga, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, mladen.zovko, mnn2, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Posmatrac77OKB, Putnik22, Radoslava, royst33, ruma, Savantije, savuni, Seeker, Sharpshooter, Soslan, synergia, tomo2, Topaz9, Tvrtko I, Vanderx, vathra, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic