FM2 procesor na FM2+ ploci

FM2 procesor na FM2+ ploci

offline
  • Aleksandar Dimitrijević
  • Vozač Motornih Vozila
  • Pridružio: 15 Nov 2013
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Prokuplje

Pozdrav

Kao sto i sam naslov kaze,zanima me da li ce raditi procesor sa FM2 socketom APU FM2 AMD A4-6320, 3.8GHz/ Radeon™ HD 8370D na maticnoj ploci koja podrzava FM2+ socket,a to je ova MB FM2+ A68H MSI A68HM-P33 da li bi te dve komponente bile kompatabilne ?

Inace planiram da uzmem ove komponente i da od njih sklopim racunar,pa me zanima za svaki slucaj da li je sve ovo kompatabilno i da li ce raditi bez problema ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 791

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dakle, processor i matična ploča će biti kompatibilni.
Što se RAM-a tiče, u support listi ga nema (nema ništa preko 1600MHz).



offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Može ta memorija čak i da uzmeš bržu ništa ne bi škodilo

offline
  • Aleksandar Dimitrijević
  • Vozač Motornih Vozila
  • Pridružio: 15 Nov 2013
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Prokuplje

Ok drugari,hvala vam

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1302 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 3 sakrivenih i 1281 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15694 - dana 01 Feb 2026 12:23

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksjevt, ALEXV, Armadillo, blue, DejvTroter, djboj, Djokislav, Hemi, jaka013, medaTT, rikirubio, tachinni, UAV operator, vazduh, wolf1, wolverined4, Zastava, Zec