Pisti racunar

2

Pisti racunar

offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Pre bi rekao da je grafička nego procesor
sam si rekao
Citat:A kada izvucem graficku, onda opet zapisti jednom kao i kada je ona unutra



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • IgorA 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Nov 2014
  • Poruke: 25

Dobro, provericu, hvala, bas zato sto racunar reaguje isto i kada je graficka prikljucena i kada nije, pomislio sam da nije do nje...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1648 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 9 sakrivenih i 1557 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, aramis s, Bo96, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, esko_hz, Fructo, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HawX, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, kinderpingvin, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kruger, Kvaka22, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, MarkoW, mdp92, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, MILO-VAN, Mis uz pusku, mixkax, mmelezovic, Naj-Turs, nekdo, nenad81, nikolapetkovic, Nole, Nomica, Panter, pfc74, Pv123, redstar011, repac, S.Palestinac, Sale0501, Savantije, Semberija, Siti2, smuk, Srki98, Srna, stegonosa, strn, suton, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, Velizar Laro, Werdum1, xAlex2, XBMC, YoU, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959