Prvi put pas u stanu?

Prvi put pas u stanu?

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2010
  • Poruke: 1

i ja imam stene retrivera od 2 meseca i prvi put psa u stanu....i znam da je to velika odgovornost ali posto moja cerka jako voli kuce a jedinica je onda sam zbog nje spremna na sve to...citala sam sta ste ovde pisali i bice mi od pomoci.ako imate jos koji savet unapred zahvalna!!!! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 795 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 0 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: crnogorac, ibssa, Kriglord, Medojed, mrgud2025, ping15, repac, Rogan33, ruger357, Shilok, Szigetwar, XBMC, zlaya011