Linux ili BSD

3

Linux ili BSD

offline
  • meka  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 811
  • Gde živiš: Novi Sad / Vojvodina

Stator, najgore je što je čovek sa BSD foruma (ne našeg) rekao da pojma nema šta se dešava. Kažem, mesecima sam kopao i kopao. Jednostavno, nije htelo. Ne kažem da sam ja dokazao da to nikad ne radi, ali sam dokazao da ne radi kod mene ni sa jednom do tada izdatom verzijom openssl-a. Verujte mi, sve vragolije sam probao koje su mi ikada pale na pamet osim čitanja koda jer stvarno nisam ni blizu toliko dobar programer.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3000 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 13 sakrivenih i 2907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Apok, Arhiv, Aristotle2002, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, BORUTUS, Bozjidar87, branko7, brufen, bufanje, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, djuradj, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Hans Gajger, ivica976, Jeremiah, kaput21, kolateralnasteta, komenski, kybonacci, LostInSpaceandTime, Malahit, mercedesamg, Mercury, milanpb, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, novator, obsc, OgnjenMitric, Otto Grunf, Parker, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, vensla, vidra boy, VP6919, vrgudinac, Walkers, xAlex2, XBMC, ZetaMan, zmajbre