Prison Break

19

Prison Break

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

Odgledao obe epizode... Obecava Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Jan 2008
  • Poruke: 203
  • Gde živiš: Nish

Meni nesto smor da gledam.



offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Ja sam pre dva dana odgledao obe epizode, i jedva cekam da pogledam ostatak (kada izadje, naravno)...
Serija, tj. sezona itekako obecava...

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Nisam citao temu od pocetka :O. Gledam redovno Prison Brake ali me buni jer poslednje 2 nedelje nije bilo. Moj drug ima na CD-u i 3 sezonu. Kad ce poceti na tv-u ne mogu vise da cekam...

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

@srki94

Nemoj me držati za reč ali čuo sam da RTS nije ni kupio treću sezonu a nije sigurno ni da li će je uopšte kupovati, bar ne u dogledno vreme.

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Nemojte ni mene držati za reč, ali čuo sam da na netu već može da se nadje četvrta sezona (prvih sest epizoda). Naravno, tu su i prethodne tri sezone... Smile

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Samo cu jedno reci... Sve mi se vise svidja... U cetvrtoj sezoni imaju neke rasplete koji deluju nerealno... al kad pogledamo kako su pobegli iz onog drugog zatvora (Sona), onda mozda ipak i nije toliko nerealno..... Mr. Green

Khm, khm.. Da moze da se nadje Mr. Green

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Ja nisam gledao sezonu 3 tako da neznam da li ce Majkl pobeci (Verovatno hoce Smile )
Uzas gde mogu da gledam 3 sezonu ? Sad
Siguran sam da su imali dosta gledatelja zasto ne bi kupili 3 sezonu mislim...

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Nemojte reci da nece da otkupe. Ja se bas uziveo u seriju iako je nerealna.

Mojne da zovem Tijanica.

offline
  • Vesna
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 91

@Srki
Sigurno neko u tvojoj okolini ima tu seriju na disku.Raspitaj se malo.Ovu seriju gleda mnogo vise ljudi nego sto to se cini.Ja sam recimo zavisna od ove serije i ovu pauzu od nedelju dana tesko podnosim.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3018 korisnika na forumu :: 119 registrovanih, 7 sakrivenih i 2892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, airsuba, AK - 230, Apok, bobo85, bokicacar, Bombarder, boromir, Bozjidar87, braca57, brandža84, branko7, branko87, brufen, BrusLi, BSD, Bubimir, Bvp, casual03, cenejac111, Ciri1994, Cirkon, Comyymoc, Dare, davorb, deki1001, Df410, doktor097, dolinalima, Dragon Order, dule10savic, dusanobr, Dvojac005, Dzambas, Dzoni70, Džekson, elviper2, Feller, GeoM, Glavonja049, Goksi95, Grebostrek, Hans Gajger, Hitri, Hyde, ivan1973, Jager715510, Jaxupa, Jeremiah, Jester, jodzula, Kaponi, kinderpingvin, klepesina, knutveliki, komenski, komsija1, konstruktor, Kozi-RS, Krusarac, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, lord sir giga, M74AB3, madza, Marko Marković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mexo, Miler88, milimoj, moldway, momcilob55, nebkv, nebojsag, nenomir, Nikola9223, nixos, Novakomp, novator, ozz, ozzy, padamacki, Papadubi, peho_atropin, Piicoki, ping15, pristinski korpus, proka89, royst33, s0ne, sabros, Savkec, sekretar, Sharpshooter, shlauf, Sirius, Sićko, Sky diver 29, sonico, Spinosa, Srle993, stegonosa, tmanda323, Troja, VekiJ, vidra1, Wehicle, wolverined4, XBMC, Xland, Zmaj Tolak, Zoran1959