|
Poslao: 02 Avg 2013 23:24
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Nema dalje xaxaxaxaxax
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2013 18:37
|
offline
- mcrule

- Legendarni građanin
- Michael
- Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
- Pridružio: 21 Feb 2010
- Poruke: 16934
- Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W
|
Jel poceo neko da gleda novu sezonu? Mare?
Do sada su ismejali NSA, Miley Cyrus...
Takodje je uradjena epizoda za film sa Brad Pittom "World War Z". boles'....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2013 19:29
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
Ja čekam da se cela kompletira jer toliko volim SP da mi je žao da posle čekam novu sezonu ili epizodu....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Dec 2013 13:38
|
offline
- Pridružio: 16 Nov 2013
- Poruke: 121
- Gde živiš: Ontario
|
axaxaxaxxaxaxxa
Super je crtac,obozavam ih
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2013 21:14
|
offline
- mcrule

- Legendarni građanin
- Michael
- Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
- Pridružio: 21 Feb 2010
- Poruke: 16934
- Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W
|
U najnovijoj epizodi [The Hobbit] se opet pojavio Kanye West. Ko ga se seca za ono gay fish.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2014 20:09
|
offline
- Pridružio: 16 Nov 2013
- Poruke: 121
- Gde živiš: Ontario
|
Nikad neću zaboravit epizodu sa onim vilenjakom i onim potpisanim ugovorom.
Mislim da je to onaj mini-filmić...mislim da se zove "Imagination World"
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|