Citroen C5 1.8 motor

Citroen C5 1.8 motor

offline
  • alexa
  • Pridružio: 21 Maj 2007
  • Poruke: 141

sib71l12gim ::U voznji pri brzini od 70km/h prebacio iz 4. u 3. brzinu. I doslo do pucanja klipnjace, koja je probila blok motora i ispala na put..
Auto uvezen pre 4 meseca iz Holandije. Presao 130 000 ( ?? )
Gde mogu naci motor?


Potreban motor hitno.. Gde se moze naci?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Nov mozes da nadjes kod ovlascenog uvoznika, a polovan na nekom otpadu ili da ti neko uveze iz inostranstva.



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

FAMAS :: ili da ti neko uveze iz inostranstva.

Ovo je definitivno jedina opciju koju bih ja uzeo u razmatranje. Ostale opcije ne dolaze u obzir, a glavni razlog je "otimanje novca".

Dakle samo udaren auto, kom je motor naravno ostao čitav.

P.S. A gde je tekst poruke od danas? Nešto je bilo da je ubačen iz 4-te brzine u "neku", šta se tačno desilo?

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

U inostranstvu imas te motore koji su izvadjeni iz havarisanih vozila, ali su i remontovani, odnosno, sanirana su im ostecenja nastala u sudaru.

offline
  • alexa
  • Pridružio: 21 Maj 2007
  • Poruke: 141

Pukla klipnjaca i probila blok. Kad sam iz 4. Ubacio u 3. Pri brzini od 70km.. Nikakav zvuk pre toga. Ni naznaka..
Treba mi konkretna adresa gde se moze kupiti motor vani.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Koja bi ti zemlja odgovarala najviše? Eventualno porodica, prijatelji u toj nekoj državi? Čisto da ne stavljamo x adresa ka EU-i! Wink

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Ne znam ni odakle si, pa da ti preporucim neki auto plac koji se bavi uvozom vozila. Ali, eto ti ideje. Uputi se ujutru na prvi auto plac i pitaj ih da li mogu da ti uvezu polovan motor.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1117 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 8 sakrivenih i 1005 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, boban977, boskelazo, branko7, Burovnyak, Colt D, Dare, darkojovxp, dekiz, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Djokislav, Djokkinen, Djota1, dmitarche, Dragacevac, Duh sa sekirom, dusanobr, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekser222, eulereix, Frunze, g_g, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, GORDI, grunff2, Holy Saber, ivan979, IvanM1984, IvanMiletic, Ivoo, Jester, JimmyNapoli, Jozo74, kasikaz, Khaless, Lieutenant, luka35, mainstream, Manjane, marko.markovic, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, Mihajlo, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, mirkoro, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Natuzzi, nebkv, OgnjenMitric, Orc, Otto Grunf, Parker, pein, Piicoki, Pilot-1, precan, Prečanin30, probisic, proka89, radovanstojkov023, raster12, repac, RJ, royst33, S-G, S-lash, Samo gledam, sap, SlaKoj, suton, taomaster, The Boss, tooooom, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velizar Laro, Velički, veljkovicdani, VJ, vuksa72, wulfy, xpforswodniw, ZetaMan, zokilivac, Zoran1959, 800077