Saveti za ciscenje automobila

2

Saveti za ciscenje automobila

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Pranje u perionici je ok kao kompromis ali ja sam siguran da niko moj auto neće bolje oprati od mene.
Tuširanje od 3 ili 6 minuta na uslužnim perionicama koristim samo zimi da skinem so i kad iznenenada idem po neku koleginicu, nekad sitnica zna da donese lepo iznenađenje Razz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

@GTA

I mene sve izadje 200,jer ga usisavam isključivo kući Smile

A za brzo pranje kada hoćeš na brzinu da ga picnes, možeš da prodje i za 100 dinara.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 911 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 5 sakrivenih i 873 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, airliners, alex71, AudioTehnica, bavar357, Baždaranac, blue, bojcistv, Bubimir, BUDDAR70, crnirocko, dane007, dusan2022, Electron, ElGenius, ivan1973, Kalem, Koser, ladro, LostInSpaceandTime, markolopin, Mzee, Orc, Papadubi, Remarqe, S.Palestinac, S94, sasakrajina, suton, Vasilije Budović, vathra, voja64, zeka013