Ne rade modovi u farming simulator 2013

Ne rade modovi u farming simulator 2013

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2015
  • Poruke: 100

Napisano: 16 Jun 2015 21:26

Pozzz svimaa.Prije sedmicu dana instalirao sam farming simulator 2013 posto sam saznao da se mogu ubaciti modovi pokušao sam i ja.
skinem mod sa interneta u win raru i ubacim u mods i kad udjem u igricu i kupim taj mod izbaci mi (ovaj) prozor i izadje iz igre (poslacu prozor koji mi izbaci)

Dopuna: 16 Jun 2015 21:59



Dopuna: 16 Jun 2015 22:00

hvala na odgovoru

Dopuna: 16 Jun 2015 22:02

komp mi je grafika nvidia 256 mb 7600gt
ram 2 gb



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 793 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 3 sakrivenih i 781 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: goxin, jalos, Linda, LUDI, Medojed, simazr, Tas011, UAV operator, vddutina