• Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Hjuston će, za malo više od 24 časa, biti domaćin 51. Super bola

Snagu, izdržljivost, umešnost i znanje odmeriće New England Patriots, šampion AFC i Atlanta Falcons, šampion NFC. Pauzu će, u poluvremenu, umesto prvobitno planirane Adel, popuniti Ledi Gaga.

• Gde živiš: Beneath the Black Sky

Lično voleo bih Atlanta da uzme....najbolji napad ove godine i fenomenalno su odigrali u finalu konferencije protiv Green Bay-a.

Hm, iskustvo je na strani Petriotsa. Deveto im finale (a četiri puta su ga već osvojili). U Hjustonu će Patriotsi imati priliku da po peti put trijumfuju u poslednjem meču sezone. U dosadašnjih osam finala imaju polovičan učinak (pobedili 2002, 2004, 2005, 2015, izgubili 1986.1997, 2008, 2012). Videćemo! U svakom slučaju očekujem dobru utakmicu sa mnogo poena Very Happy

Ako neko ne može da nadje prenos, ima ga ovde i uskoro će Very Happy .
Uživajmo Zagrljaj

Za mene prilično neočekivano. Atlanta u poluvremenu vodi sa 21 : 3. Odbrana im je strašna, a 'trkači' nenadmašni. Uz, danas, lošeg Brejdija nije ni čudno.

Baš je potrajalo (vid' kol'ko je sati Very Happy). Sa rezultatom 28 : 28 ostvaren je produžetak Very Happy . Konačno je završeno + Ne gledaj rezultat, biće i repriza

Je×em ih nesposbne....toliku razliku da ispuste.....i zasluzili su da izgube.
A imali su sve...ceo mec u rukama kao i sam Vince Lombardi trofej.

Prerano se opustili, prerano...

Atlanta je potvrdila da je imala najbolji napad lve sezone...tako lako Patsima dati 25 poena ne secam se da je neko skoro uradio.

Ne znam kakav ugovor ima Mat Rajan ali mislim da ce do kraja karijere sigurno uzeti jedan SB ako ne i vise.

Pored SB-a jedan od glavnih događaja...Half time show

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 9 sakrivenih i 873 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, cincarin, dane007, darios, Darko001, dekan.m, DPera, draganl, esx66, Fabius, Frunze, goxin, HrcAk47, JOntra, Lieutenant, mikrimaus, mkukoleca, nemkea71, ozzy, pein, robertino, Smiljke, stalja, StepskiVuk, Stoilkovic, Vlada1389