• Research Engineer @MalwareBytes
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15877

Nole je se vratio u mec, sad ce on njega za cas da samelje Smile

Razocarase me rukometasi, sve znaju, ali da nauce da cuvaju rezultat nece nikad GUZ - Glavom U Zid

Ноле иде у друго коло олимпијског турнира

Новак Ђоковић пласирао се у друго коло турнира пошто је победио Фоњинија са 2:1, по сетовима 6:7, 6:2, 6:2.

Posle malo muke u prvom setu i prekida meca zbig kise, novak siguran u preostala dva seta.
__________________________________________________________________________________
Сјајан старт српских ватерполиста

Мађарска-Србија 10:14
Изабраници Дејана Удовичића одиграли су можда и једну од најбољих утакмица у досадашњем току сезоне. Победили су селекцију Мађарске са 14:10 и потврдили да са правом "пуцају" на златну медаљу
Резултат по четвртинама гласио је 2:2, 3:1, 6:3, 3:4. Овај дуел био је и својеврсна реприза финала ОИ из Атине пре осам година, али сада су Мађари погнуте главе напустили базен.

Најефикаснији у српском тиму био је Андрија Прлаиновић са пет голова, Филип Филиповић, Душко Пијетловић и Слободан Никић постигли су по два, док су Вања Удовичић, Милан Алексић и Стефан Митровић уписали по један погодак.

Прва четвртина протекла је у изједначеној игри, а већ на почетку друге могла је да се види боља игра Србије, коју је предводио сјајним одбранама голман Слободан Соро.

Он је у другом периоду имао неколико веома битних одбрана, а његову добру игру искористили су остали српски репрезентативци и на полувреме отишли са два гола предности.

Добру игру из друге четвртине, репрезентативци Србије наставили су и у трећој и погоцима Филиповића, Прлаиновића и Пјетловића дошли до пет голова предности.

Мађари су потом почели да се "враћају" у меч, али су Пјетловић и Прлаиновић својим головима чували предност "орлова", коју је у последњим тренуцима треће четвртине Митровић вратио на пет разлике.

Почетак последње, четврте четвртине обележио је расположени Мађар Данијел Варга, али је његова два поготка на старту "поништио" Прлаиновић и омогућио Србији да мирније одигра до краја меча.

Четири и по минута пре краја утакмице Норберт Мадараш је погодио за минус три Мађара, али је онда Соро наставио да показује свој квалитет и није дозволио противнику да додатно смањи разлику.

До краја меча Мадараш и Прлаиновић су погодили још по једном за победу Србије од 14:10 против деветоструког олимпијског шампиона. Српски ватерполисти ће у другом колу играти у уторак у 19.20 против домаћина Велике Британије.

Шокантан пораз "орлова"

Србија - Шпанија 21:26
Добро прво, очајно друго полувреме. Овако би у кратким цртама изгледала премијера репрезентације Србије на олимпијским играма. "Орлови" су на полувремену имали предност од 14:10, али што је још и битније све то било је испраћено организованом и мотивисаном игром. У другом делу, све то је из неког разлога нестало, наш тим је постигао мизерних седам погодака, па су на крају Шпанци стигли до убедљиве победе.
Екипа вицешампиона Европе играла је солидно 50-так минута, од чега ј епрвих 30 било заиста сјајно. Али онда, из заиста неразумљивих разлога, изабраници Веселина Вуковића почели су да поклањају лопте Шпанцима, али и да са далеко мање жара и дисциплине играју у одбрани.

Тако је Србија од 20:18, колико је имала у 19. минуту наставка, стигла до 20:24 за само пет минута. У тим тренуцима, победник је већ био решен.

Момир Илић постигао је шест голова, Иван Станковић четири, а Иван Никчевић три. У саставу Шпаније Сармиенто Мелиан је био стрелац пет, а Македа и Томас по четири гола.

Шпанци су за нијану боље ушли у меч, имали су до десетог минута предност, истина минималну, али је наш тим онда везао три гола, стигао до предности од 7:6, која је до краја првог дела само повећана.
Сјајан је био и голман Дарко Станић у првом делу, а просто је бриљирао Иван Станковић који је постигао три гола и имао неколико одличних проигравања.

Друго полувреме Шпанија је отворила далеко боље, и након 11 минута успели су да се потпуно врате резултатски у меч, јер је резултат био 16:16.

Србија се још некако и држала у тим моментима, понајвише захваљујући Момиру Илићу, али је онда неколико везаних грешака у фази напада омогућило Шпанији да стигне до предности (21:20).
Шпанија је затим постигла шест везаних погодака, Србија је наставила са конфузним нападима, и име победника није довођено у питање.

Наредни ривал српским рукометашима биће селекција Хрватске, а меч се игра у уторак.

• student

Svaka čast vateporlistima!!!Mislim da će i ove olimpijade SIGURNO uzeti medalju!

A Đoković mi smešan sa njegovim perfekcionizmom,nek ne misli samo kak je imao "tešku" prvu rundu,nek misli na svaki meč ponaosob i neće biti frke...u završnici je bio sasvim ok, 2x 6:2.

OI: Drim tim moćan na startu

Košarkaška reprezentacija SAD uspešno je započela odbranu zlata na Olimpijskim igrama.

Drim tim je u prvom kolu A grupe lako izašao an kraj sa Francuskom i slavio je sa 98:71.

Male probleme Amerikanci su imali samo u prvoj deonici, a ključnu prednost napravili su u drugoj koju su dobili sa 30:15.

Najbolji je bio Kevin Durent sa 22 poena i devet skokova, Kevin Lav je ubacio 14, a Kobi Brajant 10. U sastavu Francuske Traore je postigao 12, a Toni Parker 10 poena.

U grupi A se osim Amerikanaca i Francuza takmiče još Nigerija, tunis, Litvanija i Argentina.

Izvor: Arrow

• Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18429
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Овде смо својевремено расправљали о Душку Кораћу , поводом неког његовог стандардног пролупавања (мислим да је вређао некога или неку групу)...Е, наш Дуле национале наставља са веселим лупинзима, у свом стилу, тако да преноси нису досадни.

Вечерас је, преносећи пливање, по обичају говорио у микрофон мислећи да није у програму ( ''Лаже као пас'', реченици коју су чули многи гледаоци, сигурно није место у преносу). Тако је прекршио златно правило да се пред микрофоном увек понашате као да је укључен.

После тога је за понашање једне пливачице рекао да је то ''мач са две оштрице''. Уобичајени, нажалост, плеоназам јер мач јесте хладно оружје са две оштрице. Поред тога што је плеоназам, ова фраза је толико излизана да је чак ни свезналица Аца не користи.

Потом се позвао на колегу речима ''Ја и Рале''. Ко зна где је одрастао када није чуо да је културно рећи ''Рале и ја''.

Готово да сам одустао од бележења његових лупинга , када се Душко опет истакао објашњавајући који је пливач Јапанац , речима ''то је онај пливач са белом капицом''. У том тренутку у базену је било седам пливача са белом капицом...и један са црном.

Ако овако настави, отворићу посебан топик за његове бисере...

Ukupno su 529 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 1 sakriven i 521 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: Ageofloneliness, bigfoot, esx66, miodrag, suton, uruk, voja64