offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ovu temu smo skroz zaboravili da pokrenemo, a naši sportisti to svakako zaslužuju jer su da sad osvojili zaista veliki broj medalja. Ipak, ova vest me je ostavila bez teksta:

Srbija deklasirala Albaniju
Muška rukometna reprezentacija Srbije savladala je selekciju Albanije rezultatom 66:8 (32:1), u trećem kolu grupe A turnira na Mediteranskim igrama u Peskari.

Ovo je stvarno neverovatno!
Pa što našim momcima neko nije rekao da je u pitanju rukometna, a ne košarkaška utakmica. Mr. Green

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Crazy Wiking ::Muška rukometna reprezentacija Srbije savladala je selekciju Albanije rezultatom 66:8 (32:1)

Shocked LOL

Znam da albanci nisu neki rukometaši ali nisam znao da su ovoliki duduci.

• Gde živiš: Petrovgrad

Bilo poluvreme 32:1 ali smo u drugom popustili u odbrani....

offline

Napisano: 04 Jul 2009 11:16

Srbija i dalje na osmom mestu
Sa ukupno 33 osvojene medalje na Mediteranskim igrama u Peskari predstavnici Srbije nalaze se dva dana pre kraja takmičenja na osmom mestu po broju odličja.

Dopuna: 05 Jul 2009 22:54

Zlato za srpske vaterpoliste
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Peskari, pobedom nad selekcijom Španije sa 9:4 (3:2, 4:1, 0:0, 2:1).

Rukometaši osvojili zlato!
Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je zlato na Mediteranskim igrama, pošto je u finalu u Peskari savladala Francusku sa 35:31 (14:14).

Eto, a ova bagra iz RSS 'oće da ga škartiraju jer čovek neće da im puni džepove.

Sbija je takmičenje završila na 8. mestu sa 35 osvojenih medalja od čega 9 zlatnih, 13 srebrnih i 13 bronzanih. Bravo za naše sportiste.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 851 korisnika na forumu :: 4 registrovanih, 5 sakrivenih i 842 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07