3

• Pridružio: 11 Mar 2004
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Danas nije baš najbolje počelo, Milorad Čavić nije uspeo da se plasira u polufinale plivačke discipline 100m slobodnim stilom, a falilo mu je samo jedna stotinka. Počeo je odlično u svojoj grupi u kojoj je posle 50 metara bio prvi, ali je poslednjoj četvrtini staze popustio i na kraju zauzeo 4. mesto, dok je prvi u grupi bio Torp. Ipak, ovo nije njegova disciplina, već će se u četvrtak takmičiti na 50m slobodnim stilom gde se nadamo medalji.

• Pridružio: 11 Jul 2004
  • Poruke: 320
  • Gde živiš: Beograd

Ako mu je falila samo 1 stotinjka zasto je tek 4.?????
Sorry,nisam gledala

• Goran
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Možda je loše počelo al se dobro nastavilo, naši odbojkaši su pobedili Francuze 3:0. Wink

• Pridružio: 22 Apr 2003
  • Poruke: 330

a i košarakaši pobediše italiju.. opet je bilo gusto na kraju ali hvala bogu... ipak italijani promašiše ono što argentinci nisu

• Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 746

Jebem ti.... tresao sam se poslednjih minuta... koji su bre nasi paceri to je neverovatno Smile

Jasna88 ::Ako mu je falila samo 1 stotinjka zasto je tek 4.?????

Има 9 група са по 8 пливача, с тим што је прва најслабија а последње две најјаче. У полуфинале иду 16 такмичара са најбољим временом, без обзира који су били у својој групи.

• mire  Male
  • Elitni građanin
  • Poruke: 2282

bash je glupo da se nervirash sto neko ne zna da igra ...

mislim i ja se nerviram ali vremenom sve manje jer shvatam da nemam zasto

• Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711

Iako "otpisani" nisu usli u cetvrt-finale olimpijskog turnira u fudbalu, usli su zato u istoriju fudbala i olimpijskih igara. Sta se desilo?
Na tekmi protiv Tunisa pred kraj utakmice u 80.minutu dosudjen je penal za Tunis. Nista posebno...pomislili bi, ali taj penal bio je ponovljen 6 (sest) puta. Prvi put (cini mi se) Igrac je sutirao bez znaka sudije (pa je dobio zuti karton). Drugi put je golman prerano izleteo sa linije. 3.4.5. put ni sam nisam mogao da provalim o cemu se radi, samo vidim, penal se ponovo izvodi. Trebam napomenuti da je Milojevic odbranio 3 penala u toj seriji, ali 6. put je bio postignut gol koji je napokon priznat. Na licu linijskog sudije vidim kez, i njemu smesno. Ono je stvarno smesno ko sudi onakve tekme, to samo pokazuje koliko je FIFA-i i UEFA-i stalo do olimpijskog turnira u fudbalu, samo gledaju gde mogu da profitiraju. Sude neki likovi iz zemalja nesvrstanih.
Onaj Tunis tek ne zna sta je fudbal. Kako igraju, kunem vam se da ja kad bih sakupio ekipu s'kojom igram fudbal svake nedelje na Adi, pa razbili bi ih. Mozete misliti kada su nas oni dobili koliko smo mi tek jadni. Na kraju opet tesno izgubismo sa 3:2. Nije tolika sramota ko protiv kengura i gaucosa.
btw. Jel' idemo da ih docekamo kada se vrate? Wink

• Goran

Nisam baš siguran da je išlo tim redosledom, al ajde. Very Happy
Pocepao sam se od smeha gledajući smehotresnu olimpijadu na toj utakmici. Very HappyVery Happy

Košarkaši izgubili od Novog Zelanda 90:87. Jednom rečju SRAMOTA!

Ukupno su 947 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 6 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: _Rade, airsuba, anta, Apok, babaroga, bankulen, celik, deLacy, Denaya, djboj, ikan, Karla, kjkszpj, kolle.the.kid, Kubovac, Lieutenant, Litostroton, madza, mercedesamg, MiG-29M2, MiGac, mikrimaus, milenko crazy north, Mixelotti, mrav pesadinac, Nemanja.M, nenad81, pacika, Pakito93, randja26, raso7, repac, royst33, Shinobi, Sirius, slonic_tonic, Stoilkovic, tmanda323, uruk, yrraf, YugoSlav