Jelen fudbalski menadžer

18

Jelen fudbalski menadžer

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

He he... bas to gledam, derbi u prvom kolu Very Happy Al dobro sam prosao u Dzedaj ligi 1 sam dobio prvu tekmu, ujedno i moju prvu na jfm. Evo rezultata prvog kola, nisam video da je neko postavio:

Alcohol united : Anakin Skajvoker 0 : 1
darkwood : kostolomci 3 : 0
ratnickiraspolozenoprase : FC Lion 6 : 0
burzoazija : F.K. POBEDNICI 2 : 3
Beer United II : PAUK 0 : 0
Wikipedia : kmetovi 1 : 0
F.K. Oštrelj : Vukovi 1 : 4
Kukureci : SUTJESKA 2 : 0



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Da, da, neosvojivi teren u Przogrncima!
Ni Sutjeska mu ne moze nista Smile



offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

2. kolo Dzedaj lige Smile
Anakin Skajvoker : kostolomci 3 : 0
Alcohol united : darkwood 2 : 4
FC Lion : F.K. POBEDNICI 2 : 0
ratnickiraspolozenoprase : burzoazija 2 : 1
PAUK : kmetovi 2 : 0
Beer United II : Wikipedia 2 : 1
Vukovi : SUTJESKA 2 : 1
F.K. Oštrelj : Kukureci 0 : 1

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

offline
  • WhoMe  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Nov 2006
  • Poruke: 19
  • Gde živiš: daleko....

Kako se to igra

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Ma necu vise da igram!
Od tri utakmice od 22 puko sam sve tri Sad

Dopuna: 02 Dec 2006 0:17

GameMaster ::Nikako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hahahahahahaahahah!!!!!!!!!!!

Nije lepo to ruganje. Ako coveku neces da objasnis, nemoj nista da pises!

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

WhoMe ::Kako se to igra

Imas sve lepo objasnjeno na stranici http://www.jelenfootball.com/vest/2653/JFM_-_sta,_gde,_kako....html

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Uuuu... dobro sam prosao u nocasnim i jutrosnjim utakmicama Smile

Sem naravno MC lige Sad

12. kolo
Zverine Zverke : Chincile 5 : 0
Nocni Zozon I Ovcice Frulasice : dolina 1 : 3
Kotaci : freakapotamus 0 : 1
FC Nikola Tesla : Nismo Manekeni 0 : 0
Zozon B : Zverke B 1 : 1
Mlade chincile : FeeFiFoFunk B 1 : 0

13. kolo
Nocni Zozon I Ovcice Frulasice : Zverine Zverke 16:00, 02. 12. 2006.
dolina : Chincile 16:00, 02. 12. 2006.
FC Nikola Tesla : Kotaci 16:00, 02. 12. 2006.
Nismo Manekeni : freakapotamus 16:00, 02. 12. 2006.
Mlade chincile : Zozon B 16:00, 02. 12. 2006.
FeeFiFoFunk B : Zverke B 16:00, 02. 12. 2006.

FA Cup
5. kolo
Kettering : Arsenal 1 : 0
Lavovi : Mancester United 2 : 0
ne mozh se igra : Everton FC 0 : 0
f.k. tuborg : Fulham FC 1 : 1
Millwall FC : Liverpool 4 : 0

6. kolo
Liverpool : Kettering 22:00, 02. 12. 2006.
Mancester United : Fulham FC 22:00, 02. 12. 2006.
Lavovi : ne mozh se igra 22:00, 02. 12. 2006.
Arsenal : f.k. tuborg 22:00, 02. 12. 2006.
Everton FC : Millwall FC 22:00, 02. 12. 2006.

Dzedaj Liga 2
1. kolo
Beer United IV : Blinje 1 : 0
DELIJE BIJELO POLJE : Jedva smo se skupili 3 : 2
Seljaci : Kokoske 2 : 2
Sloga : Yoda 7 : 1
Belgrade boys : Jelenko 3 : 0

2. kolo
Blinje : Jedva smo se skupili 14:00, 02. 12. 2006.
Beer United IV : DELIJE BIJELO POLJE 14:00, 02. 12. 2006.
Kokoske : Yoda 14:00, 02. 12. 2006.
Seljaci : Jelenko 14:00, 02. 12. 2006.
Sloga : Belgrade boys 14:00, 02. 12. 2006.

Kanister liga

3. kolo
Kukureci : FC Lion 4 : 2

Dzedaj Liga

5. kolo
Kukureci : kmetovi 2 : 1

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Los pocetak za mene u Dzedaj ligi, ali to nista ne znaci, ima dosta da se igra Smile

BITNO:

Dobio sam poziv "za mene i nekog od mog drustva" od organizatora Pank vs Opanak II lige (u pitanju je lliga koju igraju najbolji igraci i administratori celog sajta), potrebna su im jos 2 tima za ligu. Nisam raspolozen da se ukljucim tamo (12 timova, 10 milki, vec je 10 kreirano), ako neko zeli neka mi posalje PP da mu dam sifru.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

jbt, odvali me Moskovac u MC ligi.

Ali uspeo sam da ga dobijem (ja mislim) prvi put u JFM


Blinje : Jedva smo se skupili 0 : 1
Beer United IV : DELIJE BIJELO POLJE 2 : 0
Kokoske : Yoda 1 : 1
Seljaci : Jelenko 0 : 1
Sloga : Belgrade boys 3 : 2

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1446 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 4 sakrivenih i 1390 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, AleksSE, ArmyBoss, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, bestguarder, Borkanović, boromir, brundo65, cikadeda, Colt D, Dannyboy, Desmond, DJ Brain(w)rack, dule10savic, Duschi, gorankuba, gost321, Great White, ILGromovnik, istina, K a s p e r, kenny74, Klonfer83, koneks, kybonacci, Lazarus, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, MDrasko, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, OgnjenMitric, Prometeus, Radogost, repac, sap, ShtagodShtagod, Soslan, ssekir75, Valter071, Velizar Laro, ZlatniRez, Zmajac