DVD rezac reze vecom brzinom od zadate

2

DVD rezac reze vecom brzinom od zadate

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2010
  • Poruke: 10

TwinHeadedEagle ::Zlaya1966god ::
Da odgovorim i clanu TwinHeadedEagle na pitanje o rezanju igara za PS2. To nije moj problem, ja znam kako se to radi, moj problem je zasto moj rezac nece da reze brzinom koju mu ja zadam?


A sta ako je program kojim radis los, sta ako je sve u redu sa rezacem?


Pa sa tim programom (DVD Decrypter) radim godinama i uvek je sve bilo u redu. Cak sam i ponovo skinuo najnoviju verziju tog programa i preinstalirao ga i isto.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milos  Male
  • Super građanin
  • Hardware manager Etliop
  • Pridružio: 22 Jun 2008
  • Poruke: 1116

@Zlaya1966god
Iz optickog uredjaja kakav kabl ide u maticnu plocu,jel onaj siroki,kao ovaj na slici?



offline
  • Pridružio: 10 Jan 2010
  • Poruke: 10

Milos ::@Zlaya1966god
Iz optickog uredjaja kakav kabl ide u maticnu plocu,jel onaj siroki,kao ovaj na slici?


Ne.Idu dva tanka kabla.Jedan sluzi za povezivanje maticne ploce i dvd rezaca, a drugi za povezivanje napajanja i rezaca. Taj sto si ti prikazao mi je nekada sluzio kada sam imao Pionirov d111 rezac.

Ovo je kabl koji mi povezuje maticnu plocu i rezac




a ovo je kabl koji mi povezuje napajanje i rezac


offline
  • Milos  Male
  • Super građanin
  • Hardware manager Etliop
  • Pridružio: 22 Jun 2008
  • Poruke: 1116

Promeni sata port na ploci.Mada cisto sumnjam,moj ti je savet da taj dvd-rw probas na drugi racunar ili obrnuto.Ako si kojim slucajem nesto cackao oko istog,vrati to sve kako je bilo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 851 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 11 sakrivenih i 749 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, acatomic, acov34, Akiro, ArchaBasha, Banovo Brdo, Ben Roj, Betty25, Bo96, bobo85, bojan313, Boris BM, BORUTUS, branko7, BrcakRS, C-Gun, celt, Cicumile, CrazyDiablo, DeerHunter, deLacy, Devil city 1989, Dimitrise93, djile1, Djota1, DJUNTA, DonRumataEstorski, DrMrPr, Duh sa sekirom, Džekson, ElGenius, GORDI, HawX, Ilija Cvorovic, IQ116, ivan_8282, Jaxupa, Jester, Jozo74, kaskadija, KizJ, laki_bb, Lep1na, Macalone, MadMike, Marko Marković, MB120mm, mean_machine, Medojed, Meklejn, mercedesamg, Metanoja, mexo, Mika777, milanpb, MiloradKomadic, Milos ZA, Motocar, Mrav Obrad, mrm, muaddib, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, nerislav2025, oldtimer, operniki, Oscar, Prečanin30, Radoslava, radza1, RajkoB, Robin, rovac, S-G, SamoGledam, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, Srky Boy, tomo2, Tvrtko I, UAV operator, vathra, Vlada78, XBMC, ziggga, zziko, 1324, 79693