Problem losa optika!

1

Problem losa optika!

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

HL-DT-ST DVD-ROM GDR8162B
LG sam dobio na poklon i nisam kupovao nista drugo. Sada, posle godinu dana, on poceo da me zeza.
Sta se desava? Ubacim disk i on nece da pokrene sve filmove ili nece da pusti svaki file muzike ili bilo sta drugo. Cita samo po nesto sa diska ako su u pitanju DiVX ili MP3 na jednom DVD disku. Odnesem diskove kod drugara koji ima potpuno istu masinu i DVD kao ja i tamo radi bez problema.
Proverio sam one dzamprcice pozadi i na HDD i na CD-RW i na DVD i nista se ne kolje.
Zna li ko sta je problem ili je vec neko imao tako nesto slicno? Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

Probaj da ocistis laser , mozda pomogne.



offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Ok, ali ako nije ni to posto sam to radi pre pola sata i nista!

offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

Probaj ocistiti komlet mehaniku od prasine i ako imas neko malo finije ulje podmazi vodjice po kojima klizi laser modul . A da se osiguras ocisti laser jos jednom sa blagim alkoholom i cackalicom za usi. Ako to nista ne pomogne treba ti stelovanje lasera ali to nemoj da diras posto mozes jos vise da ubogaljis stvari . Samo oprezno oko modula on je veoma osetljiv ako nisi siguran odnesi majstoru,ja da sam ti blize uradio bih ti to besplatno.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2005
  • Poruke: 70

ma to samo ako je pod garancijom nosi u servis a ako nije onda bacaj i kupi neki drugi neisplati se oko LG-a aka ti

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Cinimi se da imam taj identican, ali meni radi savrseno vec 4-5 god.
Jesi li dobio kao nov ili polovan ?

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Svemirko ::Cinimi se da imam taj identican, ali meni radi savrseno vec 4-5 god.
Jesi li dobio kao nov ili polovan ?

Nov, novcat sa racunom i garancijom koja je istekla pre mesec dana!
Probao sam neki FWFlash ali izgleda da nisam ubo pravi.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Au.... sta da ti kazem
Probaj da prodas nekako.... stvarno jako cudno da se tako zabolo mesec dana posle garancije Sad
Sto se tice FW skini sa LG sajta !

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Problem resen!
FWFlash je zavrsio posao. Sa 0015 na 0020 pa na 0033!!!

Prvo instalacija ovog...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pa onda ovaj...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

hvala bogu,vec sam pomislio da LG opet ozbacuje neke uredjaje promenjivog kvaliteta

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1200 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 15 sakrivenih i 1110 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, Betta, Blade, blatruc82, Bo96, bojan313, bojcistv, boromir, braca57, Bubimir, Car89, Clouseau, cojapop, damir55555, Devil city 1989, dmitarche, Dovla, dushan, DuškoMraz, Gitzherai, Goran_, gregorxix, Hans Gajger, ILGromovnik, In_hero, Ivoo, jalos, Jester, Još malo pa deda, Kaplar2, kibihrchak, Koplje, MagicniHerpes, mainstream, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, Mihajlo, Mirage 2000N, miroslav milanović, MiroslavD, moldway, nenad81, nenomir, nesa1962, Niki2024, NiKoLa27, OgnjenMitric, OKT, Oscar, Papadubi, Piani Jazzer, Pururin, Robin, ruma, sabros, Shinobi, sickmouse, Smiljkovich, stegonosa, ujke, USSVoyager, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlad000, Vlada78, vladetije, voja64, vuksa72, wolverined4, XBMC, zbazin