Dejvis Kup

12

Dejvis Kup

offline
  • pravnik
  • Pridružio: 06 Okt 2007
  • Poruke: 432
  • Gde živiš: Novi Sad

Šteta, imali smo 2-0 u dublu, a onda je sve pošlo naopako... Troickom je počeo padati servis, Ljodri se svakako nije mogao oduzeti a Klermon koji je dotad bio slaba tačka francuskog para počeo je igrati izvanredno... plus nekoliko sudijskih grešaka, sitnih provokacija francuskih i igrača i publike... Francuzi su me baš negativno iznenadili, kao da su Španci, gde je spotski duh i čast..
Ali šta je tu je, imamo još šansi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ljudi, još jedan set...Po-mo-zi bože! Jednom i mi nešto kao domaćini da osvojimo.

Janko vodi sa 2:0.



offline
  • tuzor  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Sep 2007
  • Poruke: 4115
  • Gde živiš: U Kraljevstvu duha

Виктор нам је донео историјску победу!!!
Бравоооооооооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

A mene toliko zaludeli da sam napisao kako Janko vodi s 2:0...

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Ajmo masinicu u ruke i na nulu svi!!! Opaaaaa!!!

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

POBEDILI!!!




P.S.

Odoh da se osisam i ja na celavo Cool Laughing

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

POBEDAAAAA

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W



Cool Ziveli Ziveli Ziveli

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2008
  • Poruke: 671

Aaaaaaaaaaaaaaa Srbija sampioni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • pravnik
  • Pridružio: 06 Okt 2007
  • Poruke: 432
  • Gde živiš: Novi Sad

Mnogo mi je drago, prvenstveno zbog Viktora, koji je često bio osporavan, pa i psihički padao u važnim mečevima- ovo mu je pobeda karijere.
SALATARA JE NAŠA!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1190 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 6 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Apok, Avalon015, Baždaranac, berste23, bojan_t, BSD, cojapop, Colt D, Comyymoc, deLacy, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, Dorcolac, drimer, Džekson, Electron, Feller, galico, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, Istman, ivan979, Jager715510, Jeremiah, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, klepesina, koom0001, Lester Freamon, mean_machine, Metanoja, mgolub, Michellefromrezistance, milanpb, milos97, mrvica78, nelezele, nemkea71, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, Papadubi, Pavel Medved, Pekman, Piicoki, PuškeiPlavuše, rajkoplje, repac, S-G, Sagotolio, saputnik plavetnila, sekretar, Shinobi, Simonsen23, Sirius, skok, skvara, Slingshot, Smiljkovich, trutcina, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, vazduh, Veless, veljkovicdani, vespa nikola, vidra boy, Vlada78, vrgudinac, wulfy, zmajbre, Zoran1959, Zrcalo, zule2, šumar bk2