Nisam gledao ali sam sa nestrpljenjem pratio rezultat.

Nole sutra igra na mozda jedinoj podlozi na kojoj moze da dobije Federera. Ujedno podloga je najjaca Noletova, a najslabija Federerova (posto je u poslednje vreme osetno se popravio na sljaci).

• Gde živiš: Zemun

Auuuuuu
od gotovog veresiju napravio djokovic, pa onda federer....
I na kraju djokovic uze prvi set ! ! !
Spasio je cinimi se 8 set lopti, federer servirao 40-0 i trebao mu jedan poen za set ! ! !

• eca  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 631

Nole dobio prvi set protiv Federera! Zagrljaj

Ludnica. Kraj prvog seta je bila prava ludnica. Pogotovu pri rezultatu 6:5 40:40 za Federera.

Mislis 40-0 ???
Inace nervira me kako novak servira... pa to je tuga... gde su servisi kao protvi rodika i nadala ?!

Dopuna: 12 Avg 2007 21:29

Napravio federer brejk....
Bilo je pitanje samo vremena kada ce to uciniti.
Ne moze novak dozivotno da spasava 3 brejk lopte, a kako servira uvek mu daje sansu za brejk.
Ne sto nema asa, nego federer cak i napada prvi serveri.... puno lopti u aut, a izazov sudijama jos nije ni jednom trazio ?!

Novak pobedio !

Ukupno su 1226 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 10 sakrivenih i 1168 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, amstel, Apok, Areal84, armor, babaroga, bokisha253, Brana01, BraneS, CheefCoach, Dannyboy, darionis, DPera, DragoslavS, elenemste, goxin, havoc995, HogarStrashni, ILGromovnik, Istman, jukeboxer, Karla, Luka Blažević, MB120mm, moldway, Ne doznajem se u oružje, Nemanja.M, NoOneEver Dreams, Oscar, ozzy, pein, raptorsi, rasok, repac, royst33, Sale.S, sombrero, Srle993, Tvrtko I, vathra, Vlad000, Vlada1389, Webb, wizzardone, zdrebac, žeks62, 79693, 223223