Novak Đoković imitator

1

Novak Đoković imitator

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1610
  • Gde živiš: nedaleko odavde

Naravno pod imitator se ne misli ništa negativno već pogledajte ovaj clip Novaka Đokovića i njegove imitacije tenisera kojim zabavlja kolege u svlačionici za vrijeme US Opena 2007.



Najbolja mi je imitacija Nadala gdje demonstrira izvlačenje gaća iz dup...
Rodicka je isto skinuo majstorski.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Mar 2005
  • Poruke: 901

vamos nole Very Happy Very Happy
gledala ja sve te klipove josh pre neki dan... i bash je chovek kralj... Smile ...mis'im stvarno... narochito kad imitira "devojke"...xaxaxa Smile mada je mnogo dobra fora i za "desperada" i skroz mi je ql shto on nema taj trip da se fotka sa "holivudskim Velichinama" Very Happy Mr. Green ... u svakom sluchaju dechko je za*ebant prve klase Smile ... a tek nadala kad imitira...vidi se da ni pred kim nema kompleks i to je ono shto mi se najvishe dopada...zhivi zhivot dechko! Mr. Green Smile
btw jel ste gledali kad je pevao "molitvu" sa sergejom za svoj rodjnedan? smešak

Dopuna: 08 Sep 2007 17:53


&



Laughing



offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1610
  • Gde živiš: nedaleko odavde

He he he kako je Nadala provalio javno. Ono je ipak bilo u svlačionici ali sad je čitav svijet vidio he he. Kralj je!

offline
  • Pridružio: 12 Jul 2007
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: Valley of the Jedi

Da, znaci koja carina.
Pred svom tom publikom Smile

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Vrh....... mislim da ce Nadal posle ovoga vise obratiti paznju na svoje.... khm... pokrete Mr. Green

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...


Mislim da mu je ovo jedan od boljih... obratite paznju na "razradu" Sarapove - ovde je doveo do savrsenstva...

offline
  • Alics  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 02 Apr 2006
  • Poruke: 353
  • Gde živiš: Šabac

Savršeno ih je skinuo Very Happy Pravi showman...

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Nema sta, najbolji je, ne zato sto je nas, vec je jednostavno najbolji!!!

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2005
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Beograd

Naravno, lik je totalan...

offline
  • Pridružio: 30 Jan 2008
  • Poruke: 1

sta je potrebno da se vide ovi video klipovi. Meni se aktivira prozor za controlu, i kada click-nem, nista se ne desava. A imam skoro sve plug-inove na masini.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 876 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., Civa, crnogorac, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, dolinalima, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Ne doznajem se u oružje, Niki2024, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Singidunumac, Spreewerk, Toper, tritonus, vaci, vathra, Velibor Radoja, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar