Moj Apatin

3

Moj Apatin

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

Lepo... Samo nastavite da ga "punite" informacijama. Mnogo su dobre one fotografije u delu "Panorama" Smile

P.S. Izvinite na off-topicu! Ako ste zainteresovani za saradnju sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] javite se na private.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

Moj Apatin - Od srca

U akciji Moj Apatin - Od srca sakupljeno je 10 500 dinara. Novac će biti podeljen na dva jednaka dela i uručen Boris Dijani i Kanji Erneu.

Detaljnije na: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 06 Mar 2008 19:38

Kupite bedz sa znakom Moj Apatin - Od srca. Cena jednog bedza je 50 din.
Prihod od prodaje bedzeva je namenjen Boris Dijani i Kanji Erneu.

Za sve informacije na:
- mob: 062 249 995
- email: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Bedzeve je izradila firma [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 5 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, BB, Bo96, bojanstros9, BUDDAR70, croato, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, Dusko_Dugousko, Flanker-G, ghoost, JimmyNapoli, Koser, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Macalone, Manjane, Marko Marković, mnn2, Nemanja Opalić, nnovakis, oddsock, ozzy, Petarvu, Pilence, proka89, sasics, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tanjagre, user24, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Wehicle, yrraf