Sta mislite o mom flash sajtu?

2

Sta mislite o mom flash sajtu?

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Paprika i mrak. NIsam vidio ništa sem ovoga.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Nov 2005
  • Poruke: 63

Malopre sam bio na sajtu i sve radi, i sa svim browserima, radio sam sa flash 8 pa mozda treba da ima flash player 8, ali njega sigurno imate.
Pogledajte jos jednom, pa mi javite sta se dogadja da bih ispravio.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 940 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 9 sakrivenih i 837 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksej, Andrija357, Avalon015, bavar357, bbrasnjo3, boj.an, boromir, brandža84, CCCP, Cicumile, cifra, Ciri1994, Cirkon, coaaco, Comyymoc, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, darkkran, Darko Jovanovic, deLacy, Demi87, desmeki, DezurniOperativni, djuradj, DonRumataEstorski, draganca, drale12, El-Komadante, Electron, Giskard, goxin, ikan, IpMan, Ivan Germanovic, ivran064, Jaz, jeen yuhs, Kajzer Soze, konstruktor, Kurgan, lcc, Lotus, Marko Marković, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mercedesamg, Mercury, Milan 84, mrm, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, Neutral, Oscar2, ozzy, Parker, pein, pisac12, pobeda, Prašinar, procesor, proka89, RJ, royst33, Sirius, stingD, suton, tanakadzo, Tanasko95, TangoSix, Tas011, The Boss, tmanda323, tritonus, Trpe Grozni, Tumansky, Ugljesa99, vaci, Valter071, Vasilije Budović, VBoss, veljkovicdani, vidra boy, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, Vrač, wolverined4, zeka013, zgoljo, zokizemun, 79693