Server

Server

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2010
  • Poruke: 536

Imam u planu "neku" igricu koja ce imati Online rezim.Sad stavim GroupBox pa u njega RadioButton(4 njih)
Server1
Server2
Server3
Server4
I sad kad kliknem na Server 1 da me konektuje na njega.
Kao za CS.E sad pitanje kako napraviti server u VisualBasic2008?
Da ima Ban,Kick itd.. itd..
Igrica na bazi Mahjong.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2500 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 6 sakrivenih i 2409 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, _Rade, alex71, alke12, ArchaBasha, Asteker, Avalon015, Baždaranac, bigfoot, bladesu, bojank, bojcistv, Borski1977, Brankojle, Daba75, DeerHunter, Djokislav, Djokkinen, dule10savic, Džekson, Electron, fireball021, Georgius, ginjica, Goran 0000, goxin, igorkozar83, IpMan, jaeger, jalos, Jecmendo, Jester, jodzula, JohnDoe, Kalem, Kawasaki1000, Kontrausluga, Koplje, kybonacci, Marko Marković, mat, mdp92, Medojed, Michellefromrezistance, Milan A. Nikolic, Milometer, mm1811, moldway, Mrav Obrad, MunzeKonze, nekdo, Niki2024, nikolabb, Nomica, OKT, Pale2025, Petar888, Pururin, Radoslava, raptorsi, Redred, rovac, saputnik plavetnila, Semberija, shadower78, skvara, stegonosa, Stoilkovic, tamno.nebo, Topaz9, Tumansky, ujke, user24, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, vladaa012, vladetije, Volfero, Volkhov-M, x011, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107