Problem sa teletextom u FF

Problem sa teletextom u FF

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2004
  • Poruke: 36
  • Gde živiš: Beograd

Imam problem sa teletextom u foxu 1.5 i ne mogu ga videti. Radi se o teletextu na stranama sportskih kladionica. Trazio mi je da 'skinem' javu i instaliram je, sto sam i ucinio, ali nema pa nema. Isto tako ne mogu da vidim ni ukrstenicu na blicovom sajtu. Ima li neko, neko resenje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

mislim da nije u pitanju FF. Imam problem sa javom, ali i u IE i u FF...
Nove verzije jave su pocele da prave problem (update 5 i 6)



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1040 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 2 sakrivenih i 1026 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bolimejoli, ghoost, Inner-Cell, Jozo74, Lino, Milan Miscevic, Neutral-M, Raso75, ruma, Srki98, tomo2