Ubrzavanje browsovanja u firefoxu (windows)

Ubrzavanje browsovanja u firefoxu (windows)

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Naleteh malopre ,na neko uputstvo
podešava se ugrađeni QoS na windowsu pomoću Sg TCP optimizera.
Na prvi pogled mi izgleda zanimljivo.
Very Happy

što nema neki takav frontend za iproute GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 998 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 3 sakrivenih i 897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, boban977, bojanM84, Burovnyak, Cicumile, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Djokislav, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, Dragacevac, Duh sa sekirom, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekipo26, ekser222, eulereix, Frunze, Geodezist58, goran.vvv, Holy Saber, Ikica977, ivan979, JimmyNapoli, jodzula, Jozo74, kaput21, kasikaz, mainstream, Makarid, maksi007, Manjane, marec, marko.markovic, marko308, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, Mirage 2000N, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Natuzzi, nikoladim, OgnjenMitric, Orc, Permaldar, pirke96, precan, Prečanin30, probisic, proka89, PuškeiPlavuše, radovanstojkov023, Redred, Remain, repac, RJ, Romibrat, s putnik, S-G, Samo gledam, sap, savuni, stalja, suton, taomaster, The Boss, tomo2, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velički, VladaKG1980, vrgudinac, wulfy, zajcev1, ZetaMan, zokilivac