pomoc oko menija u DW

pomoc oko menija u DW

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: Gradiska

E ovako ubacio sam padajuci meni i pozicionirao ga na odredjeno mesto.Sad na mom monitoru koi je 22" pozicija je onakva kakvu sam i postavio u DW,a kad ga smanjim upola ili manje dodje do pomeranja menija sto vise smanjujem mozzilu npr.on sve vise bezi sa one pozicije na kojoj treba da bude....nadam se da ste razumeli sta je "pisac"hteo reci ,ako ne pitajte pojasnicu "pitance"..???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • neshaj 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 9

Koju vrstu pozicioniranja si koristio? Idealno bi bilo apsolutno pozicioniranje tvog menija unutar relativnog za npr. body.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1319 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 1244 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, Aleksandar Tomić, Apok, Bbbggg1979, bobomicek, bojan313, bojanstros9, Bolencebl, BOXRR, branko7, Buzdovan, BWG, celik, Citalac, cojapop, Comyymoc, cuvarkuca, dekan.m, Dioniss, DJ Brain(w)rack, dmitarche, dolinalima, doom83, Džekson, expanse, Flanker-G, Frunze, Georgius, Great White, Guster25, Helket, Jeremiah, Kakarotsvc, Lance Guest, Litostroton, luka35, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milenko crazy north, Mirage 2000N, Muki 123, neutrino, Panter, Papadubi, Pavel Medved, pein, perko91, proka89, Pururin, rakivan, Ray1973, repac, rovac, Sarmat, sekretar, skvara, Spinosa, Stanlio, superwhy, theNedjeljko, Tumansky, vobo, Wehicle, WerWolf14, Yekaterinburg, ziggga, 79693