|
Poslao: 19 Nov 2005 15:37
|
offline
- FIFI-DREX

- Počasni građanin
- Pridružio: 10 Nov 2004
- Poruke: 966
- Gde živiš: Novi Sad
|
Ima li neki program koji bi mp3 fajl kompresovo u isti taj mp3 fajl.
Znaci da nekako mp3 mnogo manje zauzima.
Pitam to zato sto mi treba za mobilni jer hocu sto vise mp3 fajlofa na njemu.
POZDRAV !!!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2005 18:52
|
offline
- FIFI-DREX

- Počasni građanin
- Pridružio: 10 Nov 2004
- Poruke: 966
- Gde živiš: Novi Sad
|
ZoNi hvala ti sto oces da mi pomognes ali ja vec imam CDex pa ako bi mogao neki noviji ili savremeniji program.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2005 21:22
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
hm... noviji ili savremeniji??? a sta to nedostaje CDex-u???
ja ga relativno cesto koristim za konvertovanje iz jednog formata u drugi (ili za smanjenje "bitaze" mp3-ojki) i on to uvek odradi savrseno!
ne razumem sta tebi onda treba?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2005 21:24
|
offline
- SVITAC
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2003
- Poruke: 5919
- Gde živiš: Beograd
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Smanjenjem bitrate'a bi smanjio veličinu .. ali i kvalitet zvučnog fajla.
pogledaj šta ti od formata podržava telefon pa kompresuj ili konvertuj u taj drugi format ..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Nov 2005 13:51
|
offline
- FIFI-DREX

- Počasni građanin
- Pridružio: 10 Nov 2004
- Poruke: 966
- Gde živiš: Novi Sad
|
ZoNi
Na koje ti ides dugme da ga kompresujes.
Na Convert/Re-encode Compressed Audio Files ?
Ili na nesto drugo?
SVITAC
Meni telefon podrzava mp3, arm... ali ja bi mp3 jer imam na mob-u mp3 player.
Za kvalitet zvuka nije mi bitan.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Nov 2005 14:04
|
offline
- den78

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2005
- Poruke: 1227
- Gde živiš: Moe's Tavern
|
@FIFI-DREX
to mozes da radis i sa nerom...opcija Encode Audio Files
Mada najbolji program za to je definitivno besplatni BeSweet
Mozes da ga skines posebno, a imas ga i u GordianKnot-u
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Nov 2005 14:21
|
offline
- den78

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2005
- Poruke: 1227
- Gde živiš: Moe's Tavern
|
besweet:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
gordianknot 0.35.0:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Nov 2005 15:06
|
offline
- Pridružio: 31 Jul 2005
- Poruke: 238
- Gde živiš: Bogatic
|
Ja sam nesto slicno odradjivao u audio Commander-u . Besplatan je a i zgodan za upotrebu probaj ga naci pa vidi sta radi.
|
|
|
|
|
|