PIXIA 3.3B

PIXIA 3.3B

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Program slican paint.NET-u i GImpu samo sa malo manje opcija...

Pixia 3.3b

Dopuna: 12 Dec 2005 0:43

inace moram da izrazim nezadovoljstvo... Ovo je jedini program uz koji mi je bilo ok da crtam ali kad sam video ovaj bug.... Naime kad nacrtate nesto i vi posle zelite da "to nesto" selektujete pa copirate program zakuca... Oce on da prebaci tu sliku tj taj cropovani deo u clipboard ali kada pastujete tu sliku program zakuca... stvarno steta...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1362 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 4 sakrivenih i 1336 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Citalac, Coabelgrade, dane007, Doc, Dorcolac, Džekson, ivan979, Kole1975, kutija11, larix, Lucije Kvint, MiloradKomadic, milos97, Primus17, proka89, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, uruk, voja64, Zoran1959