Blue Screen uglavnom kada nisam kod kuce

2

Blue Screen uglavnom kada nisam kod kuce

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2009
  • Poruke: 141
  • Gde živiš: SRBIJA

I to sam uradio pre 5-6 dana detaljno odma posle onog problema



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1396 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 8 sakrivenih i 1310 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ajo baba, alternator, Apok, Bbbggg1979, bbrasnjo3, bobomicek, bojan313, bojanstros9, BOXRR, branko7, Buzdovan, BWG, celik, Chainsaw, Cicumile, cifra, Citalac, cojapop, Comyymoc, cuvarkuca, dejan1972, dekan.m, Dimitrise93, Dioniss, dmitarche, dolinalima, doom83, Džekson, expanse, Flanker-G, Frunze, GeoM, Georgius, Great White, Guster25, Jeremiah, Kakarotsvc, kikisp, king111, Lance Guest, Litostroton, mercedesamg, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milanstankovic087, milenko crazy north, Milometer, Milos1987, Mirage 2000N, Muki 123, nelezele, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, ObelixSRB, Panter, Papadubi, Pavel Medved, pein, perko91, proka89, Pururin, rakivan, Ray1973, rovac, sekretar, skvara, Stanlio, superwhy, theNedjeljko, Tumansky, Vanderx, Vladoj, WerWolf14, Yekaterinburg, ziggga, 79693