CD/DVD citac i rezac mi ne ucitava prazne dvd diskove

2

CD/DVD citac i rezac mi ne ucitava prazne dvd diskove

offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

@suzannaa

Sa 112 sam imao neviđenih muka,kad je već počeo da "izumire", i to na pola garancije(godinu dana)...
Ponekad bih uspeo da narežem disk ,kad ga sledeći put ponovo upalim,al samo jedan,već na drugom disku je pravio grešku...otvorim ga,očistim,narežem disk ili dva i onda opet stara priča...
Imam pozamašnu "kolekciju" diskova koje je upropastio,koliko da se "pohvalim" time... Mr. Green

Ako već hoćeš da se igraš,otvori rezač(skini poklopac) i sočivo lagano prebriši sa štapićem za uši,na koji si prethodno kapnula jednu kapljicu alkohola(medicinskog)...Pošto više nemaš garanciju,a rezač je već u lošem stanju,nemaš šta da izgubiš... Wink

kraza ti je dao linkove,pa kupi rezač ko čovek,a sa 20-ak evrića rešićeš svoj problem...

Za rezač na laptopu nemam ideju zašto,sačekaj nekog sa većim znanjem i idejom... Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kraza  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Okt 2006
  • Poruke: 588
  • Gde živiš: uz kompjuter

Suzana imao sam i ja jedan rezac koji je bio pred penziju a provalio sam tako sto je rezao on normalno sve i citao sve ali kada sam hteo to sto je narezao da kopiram u comp na kraju kopiranja bi podigao vreme na 170 min i tako stojao nekoliko min da bi izbacio problem oko citanja nekog cirilika. Tako da mi je upropastio nekoliko bitnih stvari koje sam izbrisao iz komp-a a narezao na CD GUZ - Glavom U Zid
Pazi nemoj tako i tebe taj tvoj rezac da prevari Exclamation



offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Imam i ja jedan problem od skoro.Naime ranije kad ubacim disk automatski mi da opciju sta zelim da radim sa njim (da narezem, da otvorim itd.). A sada kad ubacim disk ne daje mi te opcije, nego moram da udjem u my computer,pa u drive E pa tek onda da otvorim disk.Hvala unapred.

offline
  • kraza  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Okt 2006
  • Poruke: 588
  • Gde živiš: uz kompjuter

evo pokreni ovaj program

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

kraza ::evo pokreni ovaj program

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Krazo majstore resen problem za 2 sekunde,iako nisam bio siguran sta treba da uradim. Recimi sta bi moglo jos da se popravi sa ovim programcicem,ako bude bilo nekih problema u buducnosti. Hvala puno Ziveli

offline
  • kraza  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Okt 2006
  • Poruke: 588
  • Gde živiš: uz kompjuter

taj program ti je za auto play, a ako bude nekih novih problema ti napisi
Pozdrav!

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Ok hvala,pozdrav.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1342 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 1261 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, _Rade, bankulen, benne, bigvlada, Bodin86, Bubimir, carinko, cuvarkuca, darkojovxp, Denaya, desmeki, Despot Đurađ, Despot1, Dr.Strangelove, Duh sa sekirom, dulleo, dushan, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Dzoni70, ElGenius, esko_hz, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, ivan_8282, Jeremiah, JOntra, karevski, kolle.the.kid, komsija1, kripo, ljuba.b, lord sir giga, m94j, Makarid, Mihajlo, milenko crazy north, mm1811, nnovakis, Ns1975, Oklopnjak, orah, Otto Grunf, Parker, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, procesor, Roksi, sap, Semberija, sova72, stegonosa, tecataki, tomo2, tubular, Vanderx, vathra, veljkovicdani, VJ, vlad4, vlvl, VPV, vrgudinac, x9, zixo, zlaya011, Zoran1959, 79693