Detektovanje RAMa na Visti

Detektovanje RAMa na Visti

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2006
  • Poruke: 421
  • Gde živiš: PALE, Republika Srpska

Ljudi imam pitanje za vas? kako da vistu koju sam instalirao, a ona radi trenutno na 32-bita, podignem da radi na 64-bita i kako da mi detektuje 8gb RAM-a, a trenutno vidi samo 3gb RAM-a.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Pa ne mozes da je dignes...moras da instaliras 64bitnu vistu da bi ti videla svih 8 gb rama...



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Pogledaj teme:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 993 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 6 sakrivenih i 925 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, aramis s, Asparagus, blatruc82, bojank, bojanstros9, cole77, Colt D, crazydkure, cuvarkuca, Dado78, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, herrDule, InzenjerBL, ivran064, Jelly4183, jodzula, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Marko Marković, markolopin, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nevjerna beba, nixos, nobutado, Oscar, Poof, proka89, Pururin, rakivan, S.Palestinac, saki80, Sava89, ShtagodShtagod, Slingshot, smes_no, Szigetwar, tomigun, Vanderx, vathra, veljko82, vojnik švejk, vrgudinac, xAlex2, Zorge