Igrica Problem

4

Igrica Problem

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2012
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Laktasi Republika Srpska

Igica je za single player,kada otvorim igricu trazi da dodam ime.Ali kod mene tastatura nereaguje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Predrag Pepi Stankovic ::Igica je za single player,kada otvorim igricu trazi da dodam ime.Ali kod mene tastatura nereaguje

Pokusaj uz pomoc virtuelne tastature. Mozda je losa instalacija, ili tastatura ne radi, ili je neki fajl od igre ostecen ili ko zna sta je tu problem.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9255 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 7 sakrivenih i 9162 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, AleksSE, Arsenije, b_z_b, Boris BM, Borkanović, Chainsaw, CHARLIE JA., crnogorac, Dannyboy, darkojbn, dejan1972, dj.ape, djonsule, Doca, dolinalima, Dovla 1980, draganca, DS01, duro1990duro, esko_hz, Foxdie, gaga23, Giskard, Goran_, Great White, Hans Gajger, ikan, ivan_8282, jalos, jodzula, Jozo74, jukeboxer, K a s p e r, kenny74, kljift, konstruktor, Korle, Kriglord, Kruger, Kukuc, kybonacci, Lance Guest, larix, Lazarus2, macak44, Man1ac021, max power, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan A. Nikolic, MiljanXD, miodrag, Mrav Obrad, museum, nenad81, nenooo, Night, Obrenovic, obsc, omen, PlayerOne, rakivan, Ray1973, repac, rovac, sevenino, Sharpshooter, Shinobi, shone34, Sone0883, sova72, ssekir75, StefanNS, Superastro, Tvrtko I, virked, Vladimir O., voja64, volimpivuvolimrakiju, Vrač, WELJKO, Wrangler, ZlatniRez, ZZZ