Kako narezati windows xp

Kako narezati windows xp

offline
  • Pridružio: 25 Nov 2012
  • Poruke: 95

kako bi mogao nareyati windows xp na cd da bude butabilan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Imaš li ISO image ili samo kopirane fajlove sa instalacionog diska?



offline
  • Pridružio: 25 Nov 2012
  • Poruke: 95

u ISO fajlu je

offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

Možeš preko nera sve to da uradiš:
[img]http://www.mycity.rs/thumbs2/217777_tmb_198291443_%3F%3F%3F%3F%3F%3F-
%3F%3F%3F%3F%3F%3F.png[/img]

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ovako: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1259 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 2 sakrivenih i 1238 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, bpop, cojapop, d.arsenal321, darkojovxp, dekan.m, Dimitrise93, Gama, gobrad, Jaz, klepesina, laki_bb, obsc, oddsock, radoznao, Recce, yrraf, Zimbabwe, zvomar