|
|
|
Poslao: 10 Jul 2006 02:58
|
offline
- MANA

- Ugledni građanin
- Pridružio: 18 Avg 2005
- Poruke: 475
- Gde živiš: Kući
|
Ja sam ATM ELAN konekciju disejblovao iz network connections tako da mi se vishe ne prikazuje... Nemam pojma shta je to i ochigledno mi ne treba.
A Ova ATM konekcija mi nestane iz tray-a kada se drajver uspeshno povezhe sa modemom. Ponekad, ali jako retko ostane i ona u tray-u, ali vec posle sledeceg restarta opet nestane kad se modem aktivira. Tako da ostane samo ta ikonica sa strelicama.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jul 2006 06:02
|
offline
- akrep

- Građanin
- Pridružio: 19 Apr 2005
- Poruke: 64
- Gde živiš: C:>
|
Ovde imaš neke osnove:
pulsewan.com/data101/lane_basics.htm
[mod edit by pixxel - nemoj da menjas znakove u urlu, to ovde niti treba, niti pomaze]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2006 13:24
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|